Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen férge lehet a macskamnak?

Milyen férge lehet a macskamnak?

Figyelt kérdés
Tegnap kihanyta a kajat,lattam hogy hosszu feher fergek voltak benne... a macskam nehany honapos, sovany, nem iszik, de neha eszik... faradekony, kisse konnyes a szeme, es sokat alszik... nincs idom orvoshoz menni, a munkam miatt. Berendelnem ami holnap mar kihozna a tablettat..
2017. jún. 27. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Azota nem hanyt... csak tegnap eloszor
2017. jún. 27. 16:12
 2/5 anonim ***** válasza:
A féregirtó szerek vénykötelesek. Legalább fotót csináltál a férgekről?
2017. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háhhh boccs az offért pontozz le, én is élből férgeket fotózok, ha ilyen előfordul:)háháhááá. Dokihoz kéne vinni s ott ezt elmondod tudni fogja milyen féreghajtót adjon.
2017. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dzseri ***** válasza:
nincs lehetőség délelőtt, délután vagy szombaton orvoshoz vinni?
2017. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dzseri ***** válasza:

cestal cat-et lehet adni macskának. Hogy kölyök kaphatja e azt nem tudom. 4kg-os macskának 1db szemet, tehát kilónként negyedet, az adagot nem szabad túllépni. Érdemes megkérdezni az állatpatikust akár telefonon is, lehet mást mond az adagolásról, vagy ajánl mást kölyöknek. Érdemes a tablettázást 2 hét múlva megismételni, mert a petéket a tabletta nem pusztítja el.


A szemére lehet venni bórvízet gyógyszertárban. Bórvízes vattakoronggal kell letörölgetni, súlyosabb esetben orvos.

2017. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!