Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyenkor nyáron is elkóborolna...

Ilyenkor nyáron is elkóborolnak a kandúrok ismerkedni, vagy később jön be ez az időszak?

Figyelt kérdés

10 napja már hogy mindennap kint vagyok közel 3-5 órát és járom a környéket, hogy hátha meglátom a cicát, ivartalanítva nincsen tehát lehet hogy felfedező úton van, de minden környékbeli macskát látok naponta, bár néha nem mindegyiket.

Sehol nem találtam tetemet sem, vagy arra tudok gondolni hogy messzebbre ment, de ez is olyan hogy ahol kutya van oda nem merészkedik, pedig a lakótelep mellett az út túloldalán már minden második háznál van kutya.

Az állatorvosi rendelőkbe fogok bemenni hogy nem-e vittek be olyan macskát mint az enyém, mert manapság valaki a keresések ellenére is magához veszi más állatát, és passzióból nem adja vissza még magas összegért sem.

Mennyi a reális idő amire azt mondhatjuk még keresni kell?


2017. jún. 27. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, hogy elütötték s elvitték a tetemet. Guglizd ki a hozzád tartozó felelős céget hívd fel, hogy az eltünése napján és azóta nem e vittek el a környéketekröl tetemet, az illatos uti gyepire is rá nézhetsz. És érdeklödj a távolabbi szomszédaidnál is nem e látták. Még tart a bagzási szezon, de 10nap elég sok.
2017. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amint meglesz, ivartalanítsd. Bár az sem lesz biztos megoldás a kóborlás ellen. Az én macskám ivartalanítás után ment el, 2 hét utánbeletörődtünk, hogy nem jön haza, de több, mint egy hónap után hazajött, semmi baja nem volt, még csak le sem soványodott.
2017. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!