Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Körülbelül mennyi időn belül...

Körülbelül mennyi időn belül súlyosbodhat általában az állatmérgezés? Macskáról van szó.

Figyelt kérdés

Természetesen, állatorvost mindenképpen hívunk.


Olvastam a témáról az interneten, és (talán egyelőre?) nem hány a cica, nem nyáladzik, nem reszket, meg nem remeg. Még csak nem is nyávog. Egyszerűen nem eszik-iszik, hiába teszek elég kaját, tejet vagy vizet. Ha az ujjamat belemártom a tejbe, és úgy próbálom vele megitatni, vagy ha kiveszek egy falatot a tápjából, akkor kifejezetten elrántja a fejét. A járás nehézkesen megy neki, ahogy megfigyeltem. Gondoltam arra is, hogy a tegnapi viharban kinn elbújt egy bokros részbe, és mivel egész éjszaka el volt, ezért most a szobájában piheni ki azt, hogy lehet, hogy nem aludt. De akkor miért ne lenne éhes? A vízhez időnként oda próbál menni, de inni konkrétan ahogy nézem, nem iszik, csak a száját mártja bele picit, megnyalja a száját, aztán vissza megy aludni a helyére. Szinte biztos vagyok benne, hogy valami baja van. Jelenleg csak fekszik, meg járogat a szobájában időnként, sokszor benézek hozzá, hogy hogy van, de csak fekszik, meg engem néz, amikor bemegyek hozzá. Nem tudom, hogy mekkora fájdalmai vannak. Már nyávogni se nyávog, nem is dorombol. Jelenleg csak fekszik, engem néz egy kis ideig, aztán visszafekszik, és próbál aludni vagy nem tudom mit csinálni. Nehéz megmondani, mert a szeme egy pici résnyire van csak nyitva.


Körülbelül mennyi időn belül súlyosbodhat általános esetben a mérgezés?


Mint fentebb előrebocsájtottam, az állatorvost mindenképp felhívjuk.


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jún. 29. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha csak a vihart szeretné kipihenni akkor attól még enne.

egyébként a mi macskánk szinte a nap 80%fekszik és alszik. neki eddig hogy teltek a napjai?

ha felhúzod a szemét nem piros?

a kutyáknál az szokott mérgezésre utalni, ha a szem fehér reszé piros.

2017. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem piros neki. A mindennapjai nem ilyen levert hangulatban telnek általában. Most meg minden áron csak feküdni akar. Még mindig próbálkozok oda rakni elé tejet, hátha megissza, de csak elfordítja a fejét.
2017. jún. 29. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem viszed orvoshoz?Ezt így látatlanban nem lehet megmondani.Igazából akármi baja lehet a leírás alapján.
2017. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Minnél előb kéne doki, ha mérgezés minden perc számít
2017. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A cica a dokinál van. Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 29. 17:48
 6/8 A kérdező kommentje:
A cica meghalt. Túladagolta az orvos az altatót, majd kiderült, hogy a húgycsövével volt valami.
2017. jún. 29. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Jesszus. Nagyon sajnálom:( ilyen konrárt:(
2017. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 éves cica volt. Ő volt a kutyusunk játszópajtása, így most egyedül lesz. A kutya még most is várja haza a cicát.
2017. jún. 30. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!