Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fedett macska WC vált...

Milyen fedett macska WC vált be nektek?

Figyelt kérdés

Nemsokára hazahozom a benti cicámat, és érdekelnének vélemények fedett macska WC-kkel kapcsolatban. Melyik az, ami bevált nektek?


Fontos, hogy nagyméretű is legyen belőle elérhető. (MC cica lesz.)


Szemezgettem idáig Zooplusról a Savic Nestor márkájúval, de néhányak szerint az ajtaja nem záródik rendesen és nem tartja meg olyan jól a szagokat. Valamint Fressnapfból az AniOne márkával (a szállítóboxaikat dicsérik).


Előre is köszi.



#alom #macska WC #alomtálca #cica WC #macskatoalett #cicatoalett
2017. júl. 1. 08:47
 1/2 Dzseri ***** válasza:
Az enyémek nem barátkoztak meg az ajtó használatával, ezért leszedtem róluk. Különben is mindig kilóg a fejük miközben a dolgukat végzik. Pedig direkt nagy méretű wc-ket vettem a Fressnapfban.
2017. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmentem egy állatos boltba, és kértem egyet, így nem tudom a márkáját. Rohadt nagy, lengőajtós, a cica szereti. Egy mc is beleférne, de ennél volt nagyobb is. Már fedél nélküli alomba nem is hajlandó menni. De tudom, hogy nem minden macska ilyen, az enyémmel szerencsém volt. Egyébként így is képes kikaparni az almot, úgyhogy azt nehéz teljesen kizárni.
2017. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!