Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A faalapú macskaalmot le...

A faalapú macskaalmot le lehet húzni a WC-n?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 1. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nem hiszem, hogy nagyon megerőltető lenne az ha zacskóba tennéd az elhasznált macskapiszkot, és utána ki a kukába.
2017. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dzseri ***** válasza:

oda van írva az általad belinkel oldalon:

"A macskaalmot soha ne húzza le a vécén."

2017. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Faágakat is lehúzhatsz a wc-n, ha nagyon akarsz, csak el fog dugulni.


Egyébként olvasd el az alom leírását, ott a válasz:


A macskaalmot soha ne húzza le a vécén.

A macskaalmot soha ne húzza le a vécén.

A macskaalmot soha ne húzza le a vécén.

A macskaalmot soha ne húzza le a vécén.

A macskaalmot soha ne húzza le a vécén.


Az elhasznált almot óvatosan tegye jól zárható műanyag zacskóba, majd helyezze a háztartási hulladékok közé.

2017. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Melyik az a típusú alom, amelyiket lehet? Hallottam, hogy van olyan, de akkor összekevertem ezzel...
2017. júl. 1. 13:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyik alomtípust sem lehet, mert hiába írják, hogy lehet attól még eldugul. Sokan félre értik a szöveget. Amire rá van is írva, az is csak azt tanácsolja, hogy szed ki a macska végtermékét, és azt húzd le a wc-n, de ne az egész almot, mert hamar eldugul a wc-- De most komolyan! Nagyon nehéz lenne szemetes zsákba önteni?
2017. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, most is ezt csinálom :) Csak gondoltam higiénikusabb lenne.
2017. júl. 1. 14:17
 7/13 anonim ***** válasza:

A tescósat biztosan nem. Aztán, rá van írva a zacskóra, webshopban az árucikk leírásában. Ja, meg hogy a tescós milyen fából van ennyi pénzért... biztos nem raknám a macskám alá, de úgy őszintén a tescóból semmit.


Aztán meg linkelek:

[link]


Na ezt le lehet húzni. A végterméket apránként, nem a 8 litert egyszerre. Légyszi, olvasd végig a leírást. Kapható a fressnapfben is, az árára nem emlékszek, nemrég láttam. De a zooplus olcsóbb hosszú távon. Megjegyzem, itt amit ír, vigyáznak rá, milyen alapanyagból van.

2017. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez jónak néz ki...köszi a linket!
2017. júl. 1. 14:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy ideig én is hittem a "lehúzható a WC-n" szöveget. Csakhogy szép lassan belekötött a WC aljába, alig bírtam kitisztítani.
2017. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:(

Még egy ilyen kérdést is találtam.

Ezt a fajtát ismeri valaki?

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__8231021-tud..

2017. júl. 1. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!