Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljunk, hogy ne...

Mit csináljunk, hogy ne járjon át a macskánk a szomszédba?

Figyelt kérdés

Régen állandóan csábítgatta a macskánkat a szomszéd. Aztán később mindig zavarta, most pedig ismét csábítgatja.

Régen a lépcsőn etette, sőt valószínűleg a lakásba is bevitte (az övét is ott tartja) mert mikor hívtuk egyáltalán nem jött.

Mi is adunk neki enni, sőt most kiscicái is vannak és így nagyon le van fogyva, ezért a kiscicáknak és neki is parizert vettünk és azt adtunk neki enni.

Akkor miért jár mégis a szomszédba?

Mondtuk már neki, hogy ne etesse, de letagadta. Ma még be is szóltam neki, hogy legyen szíves és a saját dolgával foglalkozzon. Egyszerűen nem lehet szót érteni vele.

Más is van/volt ilyen helyzetben? Lehet egyáltalán tenni valamit ellene?


2017. júl. 1. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Beszélj a macskával, hogy téged ez zavar, féltékeny vagy és ne járjon a szomszédba .
2017. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, köszönöm
2017. júl. 1. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Vidd be a házba.
2017. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy macskát nem tudsz lekorlátozni, hogy merre járjon, csakis bezárással, netán kifutó építésével.

Macskának a parízer nem étel. Főleg kölyköknek nem az.

Még az is előfordulhat, hogy a macskád szépen átköltözik a szomszédhoz.

ne pattogj a szomszéd ellen. Felesleges.

2017. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a cicusok sajnos ilyenek. :(

Tudom, mert volt már 4 macskám, és nem tudtam őket lekorlátozni abban a fene nagy szabadságukban.

2017. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A macska nem tiszteli a telekhatárt, szeretnek mászkálni s erről nem szoktatod le őket...

De ha lefogy a macska, akkor bizonyára nem eteted rendesen (vagy nagy baja van, ami miatt nem akar enni). A mienk 4 darab 10 hetes szopós kiscicc mellett sem fogy le. Van, hogy az egyik nap vékonyabb, de tartósan s vészesen soha. Igaz, vadászni is tud, de azért eszik rendesen nálunk is. Lehet, hogy másnál is, a dűlő összes macskája ilyen, mászkálnak másokhoz, ha van gazdájuk, ha nem. Macskák.

2017. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk a szomszédnál legalább csak közép kategóriás tápot kap, nem csodálom ha átjár. A parizer nem megfelelő étel se neki se a kicsiknek.
2017. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg panelba laktunk kb 4 szomszédhoz járt át a cicám.Szeretett játszani az ott lakó kislányokkal meg cicákkal.Volt,ahol tengerimalacokat tanulmányozott.Meg azért egy kis eszit is kapott.Engem nem zavart,tudtam,hogy jó helyen van és örültem,hogy jólérzi magát.
2017. júl. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt lehetne tenni ellene, hogy te is bent tartod a lakásban.

Amúgy a parizer nem való macskák etetésére. Hússal vagy jó minőségű (magas hústartalmú) táppal kell etetni őket. A parizer és hasonlók tönkreteszi a cicák veséjét, mivel nagyon magas sótartalma van, és erre a cicák különösen érzékenyek!

2017. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Prized helyett jó minőségű tápot kell etetni. Az ivartalanítás is megoldás lehet, a nőstény cicák is kevesebbet csavarognak.
2017. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!