Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskán odahányt a wcbe....

A macskán odahányt a wcbe. Mit tegyünk? 56/F

Figyelt kérdés
Valami tippetek van, hogy mivel lehetne azt feltakarítanj? Az egész család fél bemenni, nehogy elkapjunk valamit.

2017. júl. 2. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Forró vizet a felmosóvödörbe + valami kéz vagy wc fertőtlenítő és mosd fel.

De nagyon remélem ez csak egy vicc...

2017. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van benne darabosabb rész, ami összeszedhető papírtörlővel, akkor azt azzal, további úgy, ahogy az első leírta.


(Én is remélem, hogy kamu a kérdés... A macskák olykor hánynak, a benti macskáét pedig össze kell takarítani. Nem olyan nagy dolog az.)

2017. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemár :D Ennyi idős nőként nem tudod hogy takaríts fel egy macskahányást? Semmi bajotok nem lesz, forró domestosos vízzel feltörlitek aztán annyi, nehogy már ettől féljetek.
2017. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipp (ahogy én szoktam): a darabosát lapátra szedem, bedobom a vécébe, aztán a maradékot felszedem papírtörlővel. Ezután felmosom domestos-os vízzel. Majd lemosom a szemétlapátot, és kimosom a felmosót, végül kezet mosok. A macskát koplaltatom 12-24 órán keresztül. Negyven-ötven éve így csinálom (kivéve a domestost, régen csak mezei hypo és ultra por volt), és még élek.

Kérdés egyébként, hogy vajon mit kaphat el a család a hányadéktól, amit magától a macskától nem? Ha valami emberre veszélyes kórokozó van a hányadékban, az benne kell, hogy legyen a macskában is, és nem abban a pillanatban kerül bele, amint kirókázza. Amúgy viszonylag kevés állatról emberre terjedő betegséget terjeszt a macska.


Ja, és minél tovább hagyjátok a hányadékot rothadni a vécében ebben a melegben, annál nagyobb a valószínűsége, hogy valóban elszaporodnak benne a mikroorganizmusok, és valamilyen gondot okoznak.

2017. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyi idős nőként nem tudod hogy takaríts fel egy macskahányást?"


Ennyi idős férfi :D :D :D

De az egész család fél, valószínű az ennyi idős nők, és fiatalabb, idősebb nők, férfiak egyaránt.

2017. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Épp jó helyre hányt. Megfogod egy nejlonnal a nagyobb darabokat majd be a wc be s lehúzod nejlon nélkül. Azt a kukába dobod majd felmosol domestoszal. Remélem azóta megoldottátok ezt a katasztrofális szitut és nem kell a kerti budira járni:)
2017. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én minden alkalommal hálát adok a jó Istennek, amikor a macska, kutya a vécében, fürdőben, előszobában a kőre rókázik, és nem a szőnyegre, kanapéra. Pamacs kutyám például rendszeresen bekéredzkedett ha hányingere volt, majd amikor beengedtem, megnyugodva lehányta a szőnyeget. Na, azt már sokkal macerásabb feltakarítani :))
2017. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dzseri ***** válasza:

milyen hányás kaja is van benne? vagy csak szőr, fű és átlátszó folyadék?


fel kell törölni papírtörlővel utána fel kell mosni pl: domestosos vízzel, vagy csak feltörölni domestoros törlőkendővel

2017. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, és ne csesztessetek légyszives, eddig még nem történt velünk. Isten megbocsát, én nem. Köszönöm.

56/F( nem vagyok nő😡)

2017. júl. 2. 16:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Most ez ugye nem komoly?

Több réteg papírtörlővel felszeded, kidobod, helyét felmosod, ennyi.

A macskák időnként hánynak. Nem lesz tőle semmi bajotok.

2017. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!