Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 napra egyedül hagyhatom a...

2 napra egyedül hagyhatom a cicám? Csütörtök délután indulok el és szombat délután érek vissza. Ez túl sok idő lenne neki?

Figyelt kérdés

El kell utaznom. Rengeteg ételt és vizet tennék ki neki.

A szobában az ablakot bukóra nyitva hagynám, hogy cserélődjön a levegő.


De nem tudom, hogy ezt meg lehet-e így kockáztatni, ilyen melegben. A vize valószínűleg nem lenne valami hűvös néhány óra elteltével, másnap meg már langyos lenne szerintem. És nem is friss ugyebár.

Bár őt valószínűleg ez nem zavarná.

Szerintetek?


Elvinni nem nagyon szeretném, mert óriási stressz lenne neki



2017. júl. 3. 03:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából te ismered. Ha lelkileg érzékenyebb, akkor inkább a magányt fogja nehezebben viselni, mint a meleget. Ha nincs nagyon meleg a lakásban/házban, pl. nem tetőtéri, és van hűvösebb rész, akkor ez szerintem nem probléma.
2017. júl. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így is stresszelni fog.
2017. júl. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
A mi macskánk az ilyet simán bírja. Mivel esténként etetem, ez lényegében egyetlen vacsora kimaradását eredményezné, amit egy csütörtöki dupla adag konzervvel és jó nagy adag elölhagyott száraztáppal simán venne. A vizet megissza állottan is, és nálunk van elég hűvös hely a házban. És amúgy meg egy mizantróp bunkó, szóval a hiányunkat még élvezné is szerintem. :D
2017. júl. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Abszolút nem társaság kedvelő macska, a magány nem zavarná.

Ha itt hagyom, azzal semmilyen stresszt nem okoznék neki.

Csak aggódom kicsit.


A szoba nem nagyon meleg.

2017. júl. 3. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a szomszédra vagy barátra, rokonra szokás bízni!
2017. júl. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyenek sajnos nem elérhetőek.
2017. júl. 7. 16:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Visszaértem, és szerencsére teljesen rendben találtam a cicát. :)
2017. júl. 8. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!