Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennénk nyaralni, de mi...

Mennénk nyaralni, de mi legyen a macskával?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk a nyáron lemenni Horvátba.

Maximum 3-4 napra.

Ám van egy alig 1 éves macskánk.

Mi legyen vele? Az út 3-4 órás lenne,de a szállító dobozában a 10 percre lévő dokihoz sem bírja ki.

Családtagokhoz nem tudjuk vinni kutyák miatt.

Macskaalmos,szobatiszta cica.

Ha otthon hagyom,kibírja a több napos bezártságot? Enni,inni tud majd,mert anyósék felmennének.

Szerintetek?


2017. júl. 3. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha napi egyszer felmennek anyósodék legalább, adnak neki enni-inni, kitakarítják az almot neki, akkor otthon lenne a legjobb helyen.
2017. júl. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. júl. 3. 07:49
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Ha hagysz neki kaját akkor simán kibírja. Szerintem elég ha max. 1-szer, 2-szer néz rá valaki ez idő alatt.
2017. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Jajj,nagyon kis éhenkórász :D


Legszívesebben vinném magammal,ha kibírná az utat.

Minden este velünk alszik :)

2017. júl. 3. 07:56
 5/11 szántóvető ***** válasza:
0%
ne hagyd otthon egyedül mert bestresszel.az sajna kevés ha napi 5 percre felugrik hozzá valaki.szomszéd nem jöhet szóba?
2017. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyum jött addig etetni őt. 10 napig. Másra nem biznam
2017. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Magatokkal semmiképpen ne vigyétek,az sokkal jobban megviselné.Az jó ha ad neki valaki enni,inni.Megszokott helyén jól el lesz.
2017. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hétre utaztam el, mikor a kandúrom 1 éves volt, akkor még teljesen szobacica. Én anyuékra bíztam, másra én sem mertem volna. Naponta 2x etette, almot takarított meg kb egy órát ott volt vele játszani/simogatni minden nap. Fontos h ne csak beadja neki a kaját a 'cicaszitter', hanem foglalkozzon is vele.

Az én maccsom is minden nap velem aludt. Sokkal kevesebbet evett, amíg nem voltam otthon, de ez érthető. Kicsit azért megviselte a dolog. De nagyon örült mikor hazaértem :)

Jobb lesz mindenkinek ha itthon hagyod és valaki megbízható ember gondjaira bízod, aki foglalkozik is vele minden nap.

2017. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Ne aggodj simán átalussza azt a pár napot, a lényeg h valaki napi kétszer ha lehet etesse itassa.
2017. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

evek ota van cicank, járunk nyaralni.

nekunk egy baratunk jar etetni egy nap 2szer reggel este, mi meg viszonozzuk ha ő utazik el, mert ő is cicas.

kiteszem neki a kajat (kis zacsiba a szarazat) megmutattam hol vannak a vizes edenyek a hazban (bar mar tudja, de elsőre megmutattam) hagyok kulcsot, pénzt neki, ha vmi elfogyna, ablakot én bezárom nehogy darázs jöjjön be és lenyelje a macska a nagy vadaszatba, (sajnos a kutyank igy pusztult el) amig feljön addig szellőztet.. kb ennyi..


utana pqr napig kicsit morci a macska de több éve működik.

2017. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!