Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska haragszik az...

Egy macska haragszik az emberre azért ha véletlenül felébreszti az álmából?

Figyelt kérdés
Vagy egy állatnak nincsenek ilyen emberi érzései?
2017. júl. 5. 11:43
 1/8 piriiiii ***** válasza:
Egyrészt nem hinném, hogy létezne ilyen emberi érzése (mint harag, de egyéb hasonló érzelmek szerintem vannak bennük, konkrét példával is tudnám prezentálni) egy állatnak, másrészt meg inkább azért haragudhatna, ha rálépne a farkára vagy elenné előle a kajáját, de hogy felébreszti az álmából... az elég abszurd lenne.
2017. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lenner Csaba válasza:
56%
Igen van és haragszik ha alvás közben piszkálod és meg is tud sértődni.
2017. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem nem. Én sokszor felébresztettem a macskámat amikor rajtam aludt és elgémberedtem már, vagy ráfeküdt valamire amit éppen használni akartam. Megsimogattam, felkelt, arrébb raktam, aludt tovább ott...
2017. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem macskától függ, hiszen ők is külön egyéniségek. Volt olyan macskám, aki azon is megsértődött rám, hogy megsimogattam, mikor lepihent, vagy egy napig nem engedte, hogy hozzáérjek.
2017. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a macska személyiségétől függ.

Az enyém általában nem haragszik meg,de van amikor utálja hogy elkezdem pihenés közben simizni, és lelép inkábbmorcos fejjel máshová aludni. Nem harag ez.

Nyilván,ha rálépsz és azért kel fel,az más.

2017. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nem sértődik meg, csak arrébb megy és alszik tovább. Például rendszeresen odajön hozzám este, és dorombol, bújik, alszik, de megmozdulok, erre felriad és akkor inkább átköltözik a foteljába.
2017. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyémek nagyon "jól neveltek" az egyikük évek óta megvan tényleg, de évek alatt egyszer sem próbált megkarmolni. Másik is csak párszor, kisebb korában.

Sőt, szeretik, ha alvás közben megsimogatom őket. /kinti cicák/

2017. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tekinte hogy ők folyton felzargatnak másokat az éjszaka közepén is, ha olyan a kedvük, nem hinném, hogy bármi alapjuk lenne haragudni az emberre, ha ugyanezt megcsinálja velük. Különben lehet tudni, hogy egymást is ébresztgetik, ha unatkoznak. Szerintem ez náluk teljesen megszokott dolog. Még jobban be is fogadnak ettől maguk közé :DDD
2017. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!