Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az igaz hogy a kicsi cicákat...

Az igaz hogy a kicsi cicákat nem szabad emlegetni mert lefososodik?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy kb 8 hetes kis cicust es megmondom őszintén hulye vagyok hozza. Mar van egy cicam de O kb 3 hónapos korában került hozzam es öt tudpm hogyan kell gondozni. De az új meg nagyon pandúr..

2017. júl. 5. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Emlegetni? Vagy emelgetni?

De azt, hogy lefososodik, nem értem...

2017. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy igaz. Azért szokták mondani, hogy a kisgyerekek ne nyúzzák a kiscicákat.

Úgy kell gondozni, hogy kell neki adatni féreghajtót, az első oltást, és minőségi kölyöktáppal és/vagy hússal etetni.

2017. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Milyen fereghajtot javasoltok? Mert ugye azt nem adhatom amit a nagynak...

Biztosan hülyeség hogy lefososodik?

2017. júl. 5. 20:25
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Mit jelent az, hogy lefososodik?

Nekem volt kamaszkoromban 5 és 7 hetes cicám is (ilyen menyét szájából kimentett utcai árvák), emelgettem őket, semmi különös nem történt, de tényleg fogalmam sincs, mit jelent az, hogy lefososodik, hasmenést?


Féreghajtót én dokitól kérnék ilyen apróságnak.

2017. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Van olyan hogy "lefostosodik" Főleg ha nem hagyják békén, és sokat nyomorgatják a hasát.
2017. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Az a cica lesz fostos, amelyik tejet kap, mert a macska laktózérzékeny.

Féreghajtás, megfelelő vakcinázás, közepesnél jobb minőségű táp és nem lesz baj. Na meg ne adj neki tejet.

2017. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Csak ugy halkan megsúgom hogy van érettségim, es mar régen külön elek a szuleimtol. Jah bocs, nekem nincsenek is.

Mellesleg van mar egy cicam aki most egy éves, jo gazdája vagyok, viszem állatorvoshoz stb. De mint ahogy leírtam O 3 hónapos koraban került oda hozzam. Nála nem volt ilyen gond. Nem aggódtam ennyire. Es igen aggódom mert szeretnek mindent jol csinálni, nem ertem mi ezzel a gond..


Meg nem volt dolgom ilyen apró cicussal ezert vagyok egy kicsit tanácstalan. Es érdeklődöm hogy mit hogyan. Nem voltam ebben olyan biztos epp ezert kerdeztem meg. A cica érdekében.

Azt hiszem ez egy anonim kérdező oldal ahol tabuk nélkül fel lehet tenni kérdéseket anélkül hogy mas lefogyatekosozna!

Gondolkozz el egy kicsit hogy mit beszélsz, es milyen jogon sertész, vagy ítélsz el engem. Azt hiszem hogy nem ismersz, igy hat kerlek ne irj olyat ami nem a valóság rólam. Ja es orulok hogy En sem ismerlek teged.


Lefososodik= hasmenése lesz

Nem hiszem hogy nem tudjatok mit jelent, csak bele akartok kötni az emberbe.


Es azert irtam igy, mert igy mondtak, szo szerint!

2017. júl. 5. 21:55
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszonom azok válaszát, akik segíteni szeretnének!

A fereghajtas mar megoldódott, nem gondolkozom rajta, holnap viszem orvoshoz es kesz.

2017. júl. 5. 21:57
 9/14 anonim ***** válasza:

Én segíteni szerettem volna, leírtam a tapasztalataimat hasonló korú cicákkal, és teljesen udvarias hangnemben kérdeztem meg, hogy mit jelent az általad használt szó.

Hála istennek most már megtudtam, legközelebb meg majd nem akarok segíteni, ezt mindig elfelejtem, hogy ritkán érdemes.

Minden jót.

2017. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Kedves utolsó! Miért veszed magadra azt amit a kérdező a kötözködősnek válaszolt?
2017. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!