Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ismer valaki olyan állatkórház...

Ismer valaki olyan állatkórházat, ahol ingyen ivartalanítanának macskát? Nem az enyém a cicus, így ha nem muszáj, nem fizetnék érte.

Figyelt kérdés

Pest megye és környéke lenne a legjobb nekünk.

Előre is köszönöm!


2017. júl. 6. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Esetleg macskamentők, menhelyek segítségét kérheted, hogy fizessék ki, vagy egy részét, amennyiben gazdátlan cicáról van szó.
2017. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne... Az állatorvosnak meg ingyen adnak kenyeret meg tejet a boltba, mert nem szívesen fizetne érte, ha nem muszáj
2017. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Allatmenhelyek szoktak csinalni ivartalanitasi akciokat.
2017. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én bp i vagyok. Nálunk 10ezer a nöstény, ha kérsz részletfizést 5ezer majd rá egy honapra 5. így kibirható.
2017. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze igaza van annak, aki mondta, hogy a dokinak sem adnak semmit ingyen.

Igen, menhelyekről hallottam én is, de azért neki szegről-végről van gazdâja, az màs kérdés, hogy milyen...

Köszi a vâlaszokat, akkor marad a fizetős.

2017. júl. 6. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs ingyen. :( Köszi, hogy elviszed ivartalanítani! :)
2017. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok.A menhelyek szerintem főleg az ilyen cicák miatt csinálják az akciókat.Kérdezd meg őket,egy próbát megér.Az én cicámnál a doki engedett el egy ezrest,mert az utcáról szedtük össze a Drágámat.
2017. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy teszek akkor egy próbát náluk! :)
2017. júl. 6. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!