Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Biztonságos kint tartani egy...

Biztonságos kint tartani egy macskát?

Figyelt kérdés

Panelban élek...egy lezárt dobozba találtam 3kiscicát (kb 8-9hetesek)

De sajnos abból 1volt életben :( meg etetem itattam és különböző oldalakra is ki raktam.. fel nem vihettem allergia miatt (nem én vagyok allergiás) így hát elengedtem kint a kis cicát és tettem neki oda dobozt,párnát bele és ételt/italt is de úgy gondoltam másnap úgyse lesz ott...most kereken 3hete,hogy mindennap itt van (jelentkező nem volt) És senkit nem zavar...azon gondolkoztam,hogy maradhatna itt is és ivartalítanám is és kint lenne egy cica a lakókat nem zavarja és biztonságos környék... Szerintetek hagyjam és próbáljak neki gazdit keresni vagy maradhat így?


2017. júl. 6. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem probálj meg gazdit keresni, de lehet nem fog kelleni senkinek ez esetbe jó helye lehet ott is ha magadhoz szoktatod eteted itatod ivartalanitatod amit irtál is. Jobb mint sok kobor éhezönek.
2017. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj gazdit keresni (nem lesz könnyű). Próbáld állatvédők, macskamentők segítségét kérni, az ő hirdetéseik nagyobb közösséghez eljutnak.

Amúgy szép tőled, hogy ellátod, eteted őket, de 6 hónapos koruk körül muszáj lesz őket ivartalanítani is, és ha kint élnek, akkor szükségük lenne védőoltásokra, féregtelenítésre, bolha-kullancs elleni védelemre is.

2017. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 a 3ból csak 1volt életben :( ezért mondtam hogy őt tudom ivartalanítani és el látni de ha Továbbra se lesz gazdi inkább fel adom és megfelelő tartással itt lesz a cica :) de 1000el keresek gazdit amivel bent él de annyi kobor cica van és a menhelyen is sok van :/ nehéz lesz :(
2017. júl. 6. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!