Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fel hívtam pár állatorvost...

Fel hívtam pár állatorvost kanúr ivartalanítással kapcsollatba. Eltérő véleményeket kaptam. Miért?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondta 6hónaposan, de olyan is volt aki a 9hónapos kort javalotta ami nekem fura volt. Én minél elöbb szeretném mert kinti benti amit nekik is emlitettem. Szerintetek mikor ideális?

2017. júl. 6. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az állatorvosok véleménye is megoszlik, hogy ivarérés előtt vagy után ivartalanítsanak.

Válassz egy olyan dokit, akiben megbízol, akit ismerőseid ajánlanak és meg vannak elégedve vele, és hallgass rá.

2017. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én kandúrom 1 évesen lett ivartalanítva, és nem tudom miért lenne ez így rossz. Azelőtt ő is kinti-benti macska volt, onnantól kezdve csak benti. Nem jelölget a lakásba sehova, édes aranyos jó cica , semmi gond nincs vele.
2017. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

A mi kandúraink május 1-én születtek és szeptember közepén ivartalaníttattuk őket. Szóval kb. 5 hónaposok se voltak. Semmi gond nem volt, 1 nap után el is felejtették, hogy hol jártak.

Akkoriban sokat olvastam erről, ott azt írták,hogy ivarérés előtt a legjobb. Az állatorvos se mondta, hogy vigyük később.

Ami fura, hogy ugyanúgy elkezdtek jelölgetni, igaz most 2 évesen, de nincs az a kandúr szag. Nem veszekednek se, soha.

Szerintem fiatalabb állatot kevésbé is visel meg a műtét.

2017. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!