Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt most találtam véletlen....

Ezt most találtam véletlen. Ennél undorító bb dolgot még nem láttam. Mit gondoltok, ezt nem bűntetik?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 6. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már erről cikket régebben.

Szerintem semmivel sem másabb mint az állat kitömés, ha belegondolsz ez is ugyanaz. Én azt se tartom egy igazán jó dolognak.

2017. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kitömi, oké.

Repülőt csinálni belőle, mint egy játék????

2017. júl. 6. 21:47
 3/7 anonim válasza:
100%

Bevallom felröhögtem amikor megláttam a képet.

Bizarrnak bizarr, de szerintem semmi büntetendő nincs benne. Nyilvánvalóan az én macskámmal ne csinálja ezt, de most így egyszer, a macskája emlékére...miért ne.

2017. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem borzasztóan undorító. Remélem a saját anyját is igyan így kipreparálta helikopternek.
2017. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Állati egy masina xDDDDD
2017. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ö igy gyászol.
2017. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Egy túrót gyászol. Így akart feltűnni a "művész". Jól tudta, hogy erre majd a sajtó ráharap, és sikerül egy kis hírnevet szereznie.


Az embereknél van olyan, hogy kegyeleti jog. Az emberi holttestet nem lehet meggyalázni, de az állatét sajnos igen, arra nincs törvény.

2017. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!