Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért viselkedik így a macskám?

Miért viselkedik így a macskám?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves cicám, tavaly került ide a testvérével. Szépek, egészségesek. Viszont az elmúlt időben szinte napi több órában azt halljuk, hogy kaparja a bejárati ajtót, nyomogatja a kilincset, és egyfolytában nyávog, míg be nem engedjük. Ha becsukjuk az egyik ablakot, megy a másikhoz. Sokat vagyunk kint a kertben, foglalkozunk velük eleget. Maga a kert is óriási, meg van még másik két cicánk, egyedül sincs. Nem éhes, van hogy kaja után is ezt csinálja. Létezik, hogy ennyire társaságfüggő? Vagy unatkozik? Vagy mit csináljunk vele? Nem szeretnénk lakásban tartani macskát..
2017. júl. 7. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínü ö több törödésre vágyik. A cicák sem egyformák
2017. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő ilyen, folyton igényli a törődést, az ember közelségét. Az én kis kandúrom is ilyen, a lánycicám elvan magában. Ivartalanított amúgy? (Bár gondolom igen, ha többen vannak és kint lakik.)
2017. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, ivartalanított.

A testvére is, de az meg olyan jól elrosszalkodik itt a virágládákkal.. :D

2017. júl. 7. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám még kutyát sétáltatni is jön velem nagyon szereti a családom társasgát még jobban mint a fajtársaiét. A másik cicám meg főleg kint bóklászik mint a te esetedben. A cicák is élőlények és vannak saját gondolataik szerintem nem csak az ösztönök hajtják őket, külön egyéniségek!
2017. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!