Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám beteg és nem tudom mi...

A cicám beteg és nem tudom mi lehet a baja! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon mozog és nyávog ha a lábaihoz érünk! Az egyik karmát nem tudja visszahúzni!


Valaki segítsen!! Mit tudok tenni?


2017. júl. 10. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvoshoz és mutasd meg neki!
2017. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet bele akadt valahova vagy beszorult a lába nézd meg nincs e rajta nyilt seb és vidd állat orvoshoz.
2017. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen hívd ki az ügyeletet vagy vidd el hozzájuk ...
2017. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz tenni? Állatorvoshoz tudod vinni. Nem is értem, hogyhogy nem ez az első gondolat, ami eszedbe jut.
2017. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos tud segíteni.

Vidd el hozzá.

2017. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Ugyan már, többi válaszoló, mit gondoltok?


99%-ig biztos vagyok benne, hogy az állatovos nem jöhet szóba, mert:

- a kérdező még csak 9-16 év között van,

- az előző miatt nem viheti orvoshoz, mert a szülei nem engedik (mert mikor ők voltak gyerekek, a macskát nem volt divat orvoshoz vinni),

- eldugott faluban laknak az Isten háta mögött, ahol nincs állatorvos, és ott nem is divat ilyennel foglalkozni,

- messze van a doki, 300 km-rel arrébb, és nincs a családnak autója, és semmilyen tömegközlekedési eszköz nem jár arra,

- nincs pénz állatorvosra, örülnek, ha hó végén van még kajájuk.



Kérdező: Nem kell elvinni állatorvoshoz, hanem ügyes voltál, hogy kiírtad a kérdést ide GyK-ra hiszen itt majd segítünk a macskádnak telepátiával. Amit tudsz még tenni, hogy viszel egy széket, amire ráülsz és nézed ahogy szenved.



(((Remélem azért van egy kis eszed...)))

2017. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Orvos.

Gondolom ha te vagy valamelyik családtagod produkálná ezeket a tüneteket,akkor rohannátok az orvoshoz.

2017. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!