Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért támad rám folyton a cicám?

Miért támad rám folyton a cicám?

Figyelt kérdés
Egy hete ivartalaníttattam és azóta folyton nekemugrik,harap mar. Ha az áyban fekszem és csak a fejem lóg ki a takaró alól, akár még annak is nekiugrik. De néha fekszik nyugodtan simogatom dorombol és egyik pillanatról a másikra mint aki megőrült, nekiugrik a kezmnek megharap és elszalad. Ma reggel már egy kis darabot szinte kiharapott belőlem. Hogy szoktassam le erről? Bántani nem akarom.
2010. máj. 21. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Elvetett tőle a szexet azért utált meg!:D:D
2010. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is ilyen a dúrom. Azért nevezem dúrnak, mert már nem kan.

Mi már hozzászoktunk. Egy utálatos macska lett belőle, de gyönyörű, pedig egy egyszerű házimacska.

Biztos köze van az ivartalanításhoz.

2010. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Lehet igy áll bosszút,hogy nem dughat többé...
2010. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
34%
Vazz, te mit tennél az ő helyében? :o)
2010. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Dúr, ez aranyos:):)

Az enyém is kandúr és őt is ivartalaníttattuk. Mondjuk vele kicsit bonyolult volt. Elvittük dokihoz, aki észrevette, hogy a fél heréje nem szállt le a macsomnak a hasából, ezért bonyolultabb műtétre van szükség. (ez állítólag 1000 macskából 1-nél fordul elő) Megműtötték, de ő úgy döntött, hogy kiszedi a varratait (állítólag 100 ezerből egy macs dönt így). Úgyhogy kapott ilyen gallérkát. Kinti macska, de amíg gallérja volt (4 napig) addig bent tartottam a szobámban. Na olyankor kicsit bevadult. De mondjuk ez érthető. Nem látott rendesen a gallértől, ha megsimogattad, előtte szólni kellett neki, hogy ne ijedjen meg, ha hozzáérsz. Veszettül karmolt, és harapott. De mióta leszedtük róla és újra kiengedtük a kertbe megnyugodott, és olyan mint régen, semmivel sem agresszívabb. Úgyhogy ez szerintem macskafüggő.

2010. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát ez mátr nem igaz. Itt ba.ogatják azt aki felelőtlen és nem ivartalanít meg azt is aki ivartalanít.

Nem a szentbeszédeket kértem hogy neki ez milyen rossz, hogy haragszik, nem b. többet.

Arra vagyok kíváncsi megoldható e a probléma valahogy.

2010. máj. 21. 11:18
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

"Arra vagyok kíváncsi megoldható e a probléma valahogy."


Főzd meg!:D

2010. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Azt kérdezted, miért támad rád folyton a cicád, és erre válaszoltak is.


Szerintem meg kell nevelni, meg kell mutatni, ki az úr, ha nem változik.

2010. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
61%

Nem b.szogat téged senki, csak vicces a sztorid. :o) Találj neki valamit amit szeret, hátha megenyhül. (Kaja, játék, fenesetuggyami)

Lehet hogy a hormonháztartása is felborult, ha beáll, lehet hogy még puszit is kapsz tőle. Meg ellopja a szemceruzádat, és a rúzsod, és szappanoperákon fog bőgni. :o)

2010. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem b@szogatás volt, te nagyon felelős állattartó vagy. Tényleg csak magas labda volt, és le kellett ütni.


Szerintem neked kell alkalmazkodni, mert egy macska nehezen tanítható.Mint mondtam (2ik vagyok) az én macskám is zizi lett. Amíg ő akarja, addig van játék.

2010. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!