Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valós a félelmem, hogy a...

Valós a félelmem, hogy a saját, bent tartott fiú macskám, összeverekedhet, egy általam ideiglenesen befogadott, kinti, lány cicával, úgy, ha a lány felugrik az ablakba, ahol ugyan rács van, de a mancsuk átfér rajta?

Figyelt kérdés

A lány cicát már láttam más macskával verekedni, nem mondanám, hogy túl agresszív vagy ilyesmi, csak, hogy őt már láttam, hogy megtudja magát védeni, de az én cicám pici korában látott utoljára macskát, a testvéreit, ami már 15 éve volt... :/

Az a baj, hogy néha a lány macska fel jön a teraszra keresni engem, vagy ha enni szeretne, és félek, hogy előbb-utóbb fel fog ugrani az ablakba, bár nem is tudom, lehet azért nem ugrott még fel, mert érzi az én cicám illatát vagy ilyesmi.. (?)

Félek, hogy olyan szerencsétlenül bántják egymást, hogy valamelyik cica kikaparja a másik szemét és még elugrani sem tud onnan... :(

Előre is köszönöm!


2017. júl. 10. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Ha rács van köztük, legfeljebb érintkezhetnek, de verekedni úgy azért nehézkes.
2017. júl. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igaz, köszönöm, így belegondolva, tényleg nem lehet akkor túl "célzottan" irányítani a verekedést, reménykedek akkor, hogy nem lesz semmi gond.. :)

Azt még megkérdezhetem, hogy szerinted, ha ott nyávog a lány cica az ablak alatt, az az én cicámat mennyire zavarhatja/ zaklathatja fel?

Előre is köszönöm!

2017. júl. 11. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!