Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik a 3 hónapos...

Miért nem eszik a 3 hónapos macska?

Figyelt kérdés
Nem hogy nem eszik rendesen egy hónapja, de még magyarul mondva fosik is. 40 % hústartalmú kisszemű tápot kap és konzervet. De nem eszik és fosik.
2017. júl. 11. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg elvihetnéd állatorvoshoz.
2017. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beteg.

Konzervet ne adj.

Kezdd el diétáztatni, péppé főtt rizs-natúr csirkemell filé.

De állatorvoshoz mindenképpen el kell vinni, mert ha nem is eszik, akkor ez betegség.

2017. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta hogx felhívom de inkább írtam először ide hátha van valami házi patika. De akkor felhívom ma
2017. júl. 11. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Mikor kapott utoljára féreghajtót? Lehet, hogy tele van élősködőkkel. Neked is átadhatja. Állatpatikában kaphatsz tablettát vagy cseppentőt. Utóbbit jóval egyszerűbb rátenni a tarkójára/nyakára, mint a tablettát belediktálni ha egyébként sem eszik.

Ha ez a gond, akkor ez a féreghajtás után gyorsan megoldódik.

Amúgy a 40% hústartalom nem valami sok...

2017. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy hete kapott féreghajtót
2017. júl. 11. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vidd el orvoshoz, mert valószínűleg bakteriális vagy vírusferőzése van. Megfelelő gyógyszerrel azonnal rendbe jöhet, így viszont belepusztulhat.
2017. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap házhoz kértem az orvost, az anyuka cica már nagyon le volt gyengülve, ő kapott több erősítő injekciókat, a kicsiknek meg erős féreghajtó tablettát fog adni holnap.
2017. júl. 13. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!