Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Kitty's...

Mi a véleményetek a Kitty's Cuisine tápról?

Figyelt kérdés

Ez az összetétele (marhás junior):

30% friss marha (ebből 14% marhahús), 23% baromfifehérje, 19% tápióka, 6,5% baromfizsír, 4% baromfifehérje hidrolizátum, 4% szárított répaszeletek, 3,5% marhatöpörtyű, 2,5% baromfimáj, 2% gránátalma, 1,5% lenmag, 1% borsó, 0,5% lazacolaj, 0,3% tökmag, 0,3% acai, 0,3% élesztő, 0,1% tojáshéjpor, 0,1% kálium-klorid, 0,1% cellulózpor, 0,05% kömény, 0,05% macskamenta, 0,05% vízitorma.


2017. júl. 11. 11:15
 1/4 anonim válasza:

Milyen macskád van? Kicsi vagy már nagy ?

Ha kicsik akkor inkább konzervet adj neki ha fel nőtt akkor mehet minden

2017. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Én otthoni maradékkal etetem a macskám, semmi baja. Nem értem minek kell nekik ilyen flancos tápokat venni pff. Müanyagkaja..
2017. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amúgy azért van benne macskamenta hogy rászokjanak. Van benne olyan illóanyag ami macska orr nyálkahártyájában lévő érzékelő idegsejteket hozza ingerületbe, innen az idegpályákon át a központi idegrendszerre hatnak, ahol szexuális viselkedésre emlékeztető magatartásformákat váltanak ki. Azért szeretik a macskák a macskamentát. Ha ilyen van a tápban akkora gonosz gyártó azért csinálja hogy rászoktassa a macskát
2017. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem meg nem is finom!!! Nemhogy nem egészséges még nem is finom.
2017. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!