Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a macskámmal? Ugye...

Mi történt a macskámmal? Ugye nem fog meghalni?

Figyelt kérdés
10 hetes a kiscicám. Reggel ki akart szökni a teraszra, ahol a kutyánk is van, és nagyon megijedtem ezért reflexből ráléptem picit és arrébb rúgtam. Utána nagyon megijedt, és kapálózott a földön, majd ahogy észhez tért nagyon furán tudott csak járni. Ahogy ment a nappaliba, be is kakilt szerintem az ijedtségtől.nem akar lábra állni, csak fekszik és látni rajta, hogy fáj valamilye.. nagyon félek és aggódok, nagyon szeretem őt. Orvoshoz is vinni fogom, de szerintetek mi lehet a baja? Ugye nem fog meghalni? Nagyon kétségbe vagyok esve!! :( :(

2017. júl. 11. 13:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Gratu, neked se való semmilyen állat. Véreset kakilt? Mert akkor belső vérzése van. Biztos megsérült, hiszen nagyon picike szegény, de lehetséges, hogy belepusztul.
2017. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Jár a képzeletbeli pacsi, Ugyess vagy nagyon!

Mar rég el kellett volna vidd orvoshoz, ahogy ez megtörtént. Vagy legalabb felhívtad volna az orvost hogy mondjon valamit ra.

Ne várakozz, húzz el az állatorvos vele. Annyira szereted hogy huzod az idot es hagyod meghalni?

2017. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem volt véres a széklet. És nem azért rúgtam bele, mert pszichopata állatkínzó vagyok, hanem mert nem akartam, hogy kiszökjön és a kutya bántsa! Nem rúgtam akkorát, hogy repüljön, sőt, csak egy picit arrébb, hogy be tudjam csukni az ajtót és ne tudja bántani a kutya!
2017. júl. 11. 14:02
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Az a cica nagyon kicsi, és könnyen súlyos sérülést okozhattál neki. Azt mondod ráléptél. Sérülhetett a csípője, a gerince, de lehet hogy "csak" csúnya zúzódást okoztál neki. Sürgősen vidd állatorvoshoz szegény kicsit!
2017. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
55%

Reflexből én is megcsinálnám veled amit te tettél a cicával. Megnézzük te, hogy érzed magad utánna!

Ha már ilyen barbár voltál vele és bántottad vidd állatorvoshoz utánna pedig keress neki otthont, ahol szeretik, gondozzák. Nem pedig bántalmazzák. Biztos lett neki valami baja. Nem való neked állat. Felelőtlen vagy és buta!

2017. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk jobb lett volna ha megfogod, a kezeddel és nem arrébb tolod. De ez már nem fontos. A lényeg, hogy vidd állatorvoshoz, amíg tudod!!
2017. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

1.A kutyád ki van zárva a teraszra?

2.Ha nekem ki akarna szökni nem rátaposnék és aréb rugnám hanem szépen meg fognám és aréb rakot de bele b#szol egy nagyot azt ennyi ha nem viszed orvoshoz akkor elég hamar valószínű elpusztul d elehet jobb is lenne szegénykének ilyen embereknél én is inkább elpusztulnék.vagy szépen elviszed az orvoshoz utána keresel neki egy rendes családot aki nem rugdosa az állatot meg nem tapossa meg még akkor se ha ki akar szökni egy kis cicának akkor sérülést okozhattál ezzel hogy nem biztos hogy életben maradsz gondolj bele te ki akarsz menni és egy nagy gorilla rád tapos és arébb rúg.10 szer nagyobb nálad ő is csak reflexből taposot meg.Ha te reflexből meg taposol egy ártatlan kiscicát aki csak ki akarta menni ha már volt erőd aréb rugni és végig nézted hogy szenved kapálozik a földön mert van szived ehez mert ha lenne szived akkor ha már ezt csinnáltad reflexből..akkor felkapod és rohanás az orvos vagy legalább arra venni a fáradtságot hogy felveszed a telefont és felhivod az állatorvost.lehetsz vagy 12 éves

2017. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha ráléptél, simán eltörhetett a csontja, akár a gerince is sérülhetett. S.O.S kellene orvoshoz vinni, illetve rögtön kellett volna!
2017. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
El meg a cica?
2017. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Elég sokan aggódunk érte, és nem ellened vagyunk, csak szeretnénk tudni, hogy jól van-e.
2017. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!