Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Idegbeteg a macskám mit tegyek?

Idegbeteg a macskám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van két macskám,mindketten két évesek és fiúk. Az egyiket kicsi korába nagyon elkényeztettem. Ö is nagyon szeretett bár most csak akkor szeret ha kaja kell. Miota eljött ez a párzási idöszaka azóta egyszerüen megörült! Mindennap eljár valamerre csak akkor jön haza ha éhes, az ajtoba nyárog mert tudja hogy én azonnal ott vagyok,addig simizhetem ö is dörgölözik és dorombol,aztán egyszerüen megharap vagy megkarmol, folyamatosan nyávog vagy fúj, a farka ugy jár mint a ringlispil. A másik macskát nem türi meg pedig tesók. Ha hivom csak akkor jön ha kaja van a kezembe,olyankor hizeleg és dorombol de a farka ugyan olyan idegesen összevissza jár. Kaja után meg sem tudom közeliteni mert elfut és közbe hisztisen nyávog...

2017. júl. 14. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ivartalanítani kéne, mondjuk..
2017. júl. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Esetleg ivartalanítás eszedbe jutott már?
2017. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

1. Nem kicsi korába, hanem kicsi korában.

2. Nem a kezedbe van kaja, hanem a kezedben. (Ha mégis jól írtad, azonnal menj orvoshoz, mert vérmérgezést kaphatsz.)

3. Közbe=közben.

És nem, ezek nem sima helyesírási hibák, azokkal nem foglalkozom. Ezek olyan hibák, amiktől más értelme lesz annak, amit írsz. Tényleg olyan nehéz ez, hogy amint látom, szinte senki nem tud már ragozni?

2017. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De miért nem ivartalaníttatod??? A macskának is jobb, plusz nem lenne még több szerencsétlen sorsú kiscica. Borzasztó nagy felelőtlenség úgy macskát tartani, pláne kintit, hogy nincs ivartalanítva.
2017. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű a válasz: ivartalanítsd őket.
2017. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
09:26 válaszoló szerintem a kérdésre válaszolj ne a helyesirási hibáimmal foglalkozz. Nem vagyok magyar!
2017. júl. 14. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy magyar, akkor meg köszönd meg inkább, hogy segít valaki megfelelően megtanulni a nyelvet. A magyar nyelvben ha lehagysz betűket, akkor más értelművé válhat a szó, mint ezekben az esetekben is. Ha pedig így használod, akkor ne csodálkozz, ha az átlagember a társadalom legaljához sorol kategórikusan, ők beszélnek így, akik kb. 500- 1200 szót ismernek maximum. A cicával kapcsolatban szinte mindent leírták a többiek. Amit el kell dönteni egy gazdának az az, hogy ki irányít! Ki a főnök!! Ha Továbbra is a macska idióta viselkedését pozitív ingerekkel, simogatás, kaja, kényeztetés, ne csodálkozz, hogy a jutalmazott gyogyós magatartást ismétli.Diktálj Te! Sok sikert!😊
2017. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!