Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nálatok milyen bolhairtó...

Zewgo kérdése:

Nálatok milyen bolhairtó nyakörv vált be?

Figyelt kérdés
Eddig a frontline bolhairtócseppet,fypryst sprayt és a duoband nyakörvet próbáltam,de pár héttel később mindig visszatértek rá a bolhák,valamikor több is mint előtte rajta volt. A másik macskámon bevált a duoband nyakörv,pedig ugyanoda járkálnak..Létezik,hogy egy macskát jobban szeretnek a bolhák? Kísérletezgetni már nem igen szeretnék vele.

2017. júl. 15. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi fipronil cseppet használunk 8 macska, egy kutya, nincs bolha. Mi az hogy pár hét után visszatérnek? Rendszeresen kell használni, 4 hét után újra cseppenteni. Ha leállsz hát persze hogy visszatér a bolha :o
2017. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bolfo nyakörv. Marha büdös, de szinte azonnal hat. Percek múlva potyogtak ki a macskából a halott bolhák.
2017. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem az a biztos ha állatorvostól kérsz cseppet 2 havonta. Nekem a nyakörv mellett kullancs ment bele.
2017. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Én a midaspot cseppet ajánlom. Csontra kiölte az összes cicámbol
2017. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat :)
2017. júl. 16. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!