Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicánk lehet trükköket tanítan...

Cicánk lehet trükköket tanítani? Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm mamájának a macskája tud szlalomozni a néni lábánál, miközben lépked. Mennyire egyedi eset ez? Esetleg az ül/marad parancsszavakat is meg lehetne tanítani egy macskának?
2017. júl. 15. 17:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Cicának*
2017. júl. 15. 17:12
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Simán. Én azt tanítottam meg egy macskának, hogyan kell egy vasoszlopra villámgyorsan, parancsszóra felmászni. Nagyon könnyen ment.
2017. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jutalomfalatokkal és kitartással nem lehetetlen.
2017. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/user/CatTrainerToo/videos


Van pér tutorial videója, nézd meg. :)

Én ez alapján megtanítottam a macskámat ülni és pitizni. :D

2017. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és azt is megtanítottam ,hogy mindig nyávogjon, ha ki akar menni, bár azt jutalomfalat nélkül. Mindig ha láttam, hogy kimenne, addig beszéltem hozzá, míg nem nyávogott, ha nyávogott, kinyitottam az ajtót, mára már automatikusan megy a jelzése. :)
2017. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek trükköket nem lehet megtanítani, mert nem érdekli, de kéz és hangjeleket kommunikációhoz megtanult. Van a nem!-re egy hang, amit felismer és tudja mit jelent, meg tudom "kérdezni" kézjellel éhes e, és ha hívom, odajön. Ezeket tudja, más nem érdekelte, pedig próbáltam. :)
2017. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!