Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Este főztem tejszínes csirkét,...

Este főztem tejszínes csirkét, kint hagytam a pulton hogy ne forrón rakj a hűtőbe és bele evett egy macska. A tetejét lekapartam és kidobtam, meg átforraltam. Sajnálnám kidobni mert sokat főztem. Lesz bajunk tőle ha megesszük?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 01:31
 1/5 anonim válasza:
57%
Macskává változik a család.
2017. júl. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha eleget lekapartál, nem kellene bajotoknak lenni. A cica egészséges és szobacica? Mert ha kint csatangol és mindenféle baci lehet a bajszán, akkor inkább leminősíteném macskakajának. (Bár így jobban belegondolva a szobacica bajsza is tele lehet szépségekkel - alom, szemetes, stb ami elérhető számára -, de mégis csak tisztább.)
2017. júl. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cica egészséges, nem hiszem, hogy lenne bajotok. Én is szoktam "macskás" kézzel enni, és még sosem lett tőle bajom.
2017. júl. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha a tejszín miatt el nem romlott az étel, a macska miatt biztosan nem. Gondolom, nem valami utcáról bekeveredett, gyüttment kóbormacsekról van szó, hanem egy tisztán tartott háziállatról. Utóbbi esetben bátran megehetitek. Meleg időben inkább a tejes és tojásos ételek miatt ügyelj! A "rizikó" szerintem semmivel nem nagyobb, mintha a házikedvenc szeretetből képennyal. Ellenben némely gyorskajálda, a galambok vagy néhány ember fertőzéssel kapcsolatos tisztasági szintjétől előbb tartanék. Ebéd előtt átforralod, és semmi bajotok nem lesz! Ezentúl tegyél róla, hogy amíg hűl az étel, még egy akrobata cica se tudjon hozzáférni a kajához, csak, ha te is akarod. Üdv.
2017. júl. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2%
Aztaleborult!
2017. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!