Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska és a nyaralás. Szerinte...

Macska és a nyaralás. Szerintetek?

Figyelt kérdés
4 hét múlva megyünk nyaralni. Eddig sosem volt cicám, most se lenne, ha párommal márciusban nem akkor ülünk épp autóban, amikor ezt a szegényt elütötték. Most olyan 5 hónap körüli cica, chippel, oltva, több műtéten átesett, még ivaros, lakásban tartott kisfiú. Elmegyünk 10 napra nyaralni, 2 kutyánkat visszük magunkkal (mint már évek óta), de a cicával nem tudom, mi legyen. Nem szíbesen hagynám itthon egyedül, sosem volt még úgy, ha más nem is, de a kutyák itt voltak vele, sétálni is jön velünk hámmal. Viszont a cicahordozót nem szereti, félek, hogy a közel 7 órás út megviselné. Viszont el kell rajta gondolkodnunk, hisz az útlevelét le kell kérnünk, ha vinni akarjuk... Dokink azt mondta, ránk bízza, szerinte jobb lenne, ha nem hagynánk magára, de mi ismerjük az utazási körülményeket. Egészségügyi oldalról nem lenne gond. Van valaki, aki szokta magával vinni a cicát? Hogy viseli? Esetleg gondoltunk arra is, hogy az egyik kutya utazó ketrecébe betenni a kutya mellé, hátha azt jobban viseli, mint a macskahordót, de úgy mennyire lehet biztonságos?

2017. júl. 16. 12:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"Sógornőm felajánlotta, hogy az adott időre "odaköltözik" hozzánk, hogy vigyázon rá és ne legyen egyedül, de nem tudom, mennyire fogja jól viselni a cica" - ez így tökéletes. Sokkal jobban fogja viselni, mintha magatokkal vinnétek. Máshogy működnek, mint a kutyák.
2017. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm átjött és itt lakott, amíg nem voltam. Egyszer volt egy kis baleset, mert megzavarta az új arc, de utána jól kijöttek. Még az is jobb, ha csak látogatják. Két napokra még itt merem hagyni egyedül az enyémet is, fel se tűnik neki.
2017. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De amúgy ha 4 hét múlva mentek csak nyaralni, addig nem lenne megoldható, hogy párszor találkozzon a cica a sógornőddel, hogy legalább ne legyenek vadidegenek egymás számára?
2017. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!