Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fel kehet valakit azért...

Fel kehet valakit azért jelenteni, mert megmérgezi egy cicát (vagy valahogy megöli)?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Állatkínzásnak számít.
2017. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En lattam olyant is hogy valaki a peniszet dugta bele egy artatlan cicaba ,megse ment erte bortonbe.... siralmas ami manapsag megy ebben a temaban
2017. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindkét macskánkat megmérgezték (a szomszéd kutyájával együtt), tudtuk is hogy ki, mégsem tudta a nyomozás bebizonyítani, hogy ő volt. Lehetetlen küldetés.

A feljelentést meg kell tenni már csak a lelki béke miatt is, de még nem hallottam itthon olyanról, hogy elkaptak egy mérgezőt.

2017. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már csak az a kérdés, hogy a kérdező macskáját mérgezték-e meg, vagy ő akarja valakiét megölni.
2017. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is kapják el, gondoskodj róla, hogy őt is legalább akkora kár érje (olyan, amiről meg ő nem tudja bizonyítani, hogy te voltál).
2017. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ha tudod bizonyítani
2017. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, fel lehet.


Érdekesség; Amerikában most kapott egy 'macskasorozatgyilkos' 16 év börtönt.

[link]

2017. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
8/7. Nem hogy fel lehet-e, hanem kötelezö minden állatkínzót feljelenteni.Nagy kár, hogy meghozzák a törvényt, de még nem láttam egy kegyetlenkedöt sem, amint szíjjon vezetik méltó helyére, a börtönbe.Jó néhány évig a napot se lássa.
2017. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!