Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám ma lenyelt egy...

A macskám ma lenyelt egy műanyagdarabot, kell komolyabban aggódnom?

Figyelt kérdés
Bútort szereltünk össze és a csomagolásáról jött le egy darab, inkább fóliaszerű valami. Sajnos akkor vettük csak észre amikor a szájában volt, onnan meg próbáltuk, de nem hamarabb lecsúszott. Szóval egy kb 2 centi átmérőjű fóliadarabról van szó. Tudom, hogy okozhat bélelzáródást is, de mennyi az esély erre, hogy komolyabb baja lesz?

2017. júl. 17. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
50-50%.
2017. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mekkora a macska? Ha kicsi akkor inkább vidd el állatorvoshoz. Nem. Inkább mindeképp vidd el.
2017. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mert lehet hogy komolyra fordul a dolog. Egy szép kis bélcsavarodás és lehet, hogy meghal a cicus...
2017. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4 hónapos. Sajnos a következő 2 nap nem fogom tudni megoldani az állatorvost. Egyénbént ő is csak megtapogatná, nem? Többet nem tudna csinálni. Ha gondja lenne belőle akkor mennyi időn belül jelentkezne?
2017. júl. 17. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha látod hogy gubbasz stb s.o.s doki. Máskülönben semmi baja.
2017. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rögtön el kellett volna vinni, meghánytatták volna. Így ha nem jön ki akkor röntgent fognak csinálni és valószínűleg ki fogják műteni
2017. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dzseri ***** válasza:

hogy van a cica?


az enyém egyszer kibontotta a snack kolbászt és megevett a csomagolásából kb 3cm-et

nem lett semmi baja

az orvos is azt mondta, hogy ne aggódjak

2017. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel hányt, találtam benne műanyag darabokat. Adtam neki enni makd wc-zet is. Tegnap elutaztam, hajnalban értem haza, azóta vele vagyok és olyan mint a régi szerencsére. :)
2017. júl. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!