Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha szétkaparja...

Jozetha kérdése:

Mit csináljak ha szétkaparja a macskám a nyakát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A macskám bolhás, és a nyakát körbekaparta a bolhanyakkörv miatt. Valamit ki kéne találnom, hogy ne kaparja tovább, mert már nagyon durván néz ki a nyaka...tudtok valami krémet, és valamit amivel beköthetem neki, hogy ne érje el a nyakát és ne tudja kaparni?



#macska #bolha #seb #Sebes a nyaka
2017. júl. 18. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán bolhanyakörv helyett cseppet tenni rá???

És akkor bolhás sem lesz, meg a nyakan sincs semmi.


Gondolom szoros a nyakörv és az zavarja.

2017. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a nyakörvben lévő anyagra allergiás a macskád.
2017. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

próbálj meg más megoldást kitalálni a bolhák kiűzésére.

a nyakra cseppenthető dolgok jók szoktak lenni, de van abból is, amire már immunisak a bolhák

a nyakörvek nem a legjobbak szerintem

2017. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bakker egy bolhaírtó spot on nem olyan drága, 16 évesen is meg tudnád venni már. Tudod mennyire zavarhatja ez?

Másik kérdésnél írtad, hogy cigizel, ha erre futja, akkor egy spot on-ra miért nem?

Másik: egyik ismerősöm sem vette komolyan a bolhákat, utána tele lett vele a lakásuk, alig tudták kiírtani.


Nem személyeskedni vagy bántani akartalak, félre ne értsed.

2017. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bolhaírtó csepp a megoldás
2017. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eloszor is az elektromor cigit kaptam ajándékba, másodszor nem hogy ruhára, cseppre se kapok pénzt. Most próbálok dolgozni de egyenlőre semmi meló nincs. Különben meg, kapott nár négyezer forintos cseppet, azt is barátnőm adta,ajándélba nekem. Ráöntöttem kettőt azokból is, de semmi.... Többi kommentelőnek köszönöm a segítséget.
2017. júl. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!