Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haragudni fognak rám a cicák?

Haragudni fognak rám a cicák?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol, hogy arra haragszanak a cicák, aki elviszi őket ivartalaníttatni.

Én nem igazán szeretném, hogy haragudjanak rám, de másra nem szívesen bízom őket.

Ez igaz lehet?


2010. máj. 21. 21:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
Attól függ. A barátnőmnek a cicája bnőm anyukájától nem fogad el ételt amióta ivartalanították, a mi Yoruichink, és a többi cica sem haragudott :)
2010. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
igen, haragudni fognak a macskáid, mert ki hereharakirizted őket.
2010. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

A macska nem tud haragudni, mert nem ember.

Az megtörténhet hogy félni fog tőled mert te vitted oda és rossz volt neki de az elmúlik. Az enyém teljesen ugyanúgy viselkedett mint előtte. Másé meg elbújt és félt. Minden macska más. Szerintem nem fog belehalni egy kis stresszbe, az ivartalanítás fontosabb.

2010. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

utolsó rosszul tudja, tudnak haragudni. bosszút is tudnak állni, pl belepisil a cipődbe, párnádra szarik, stb..


viszont az ivartalanításnál nem fognak rád haragudni, ne aggódj. nem fogja tudni, hogy te tehetsz róla. a nagy részét úgyis átalussza.

2010. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Az enyém egy kicsit haragudott, fájt is neki, meg hát rossz élmény lehet az egész. A műtét után egy hétig nem aludt velem, pedig ez nagy dolog, mert amióta megvan, velem alszik. Nagyon rossz volt, meg olyan számonkérően nézett. De aztán egyszercsak ez elmúlt.

Szerintem nem fog haragudni, csak sok türelem kell, meg szeretet.

2010. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom rosszul, imádom az állatokat de ők nem emberek. Nem képesek annyi érzelemre mint mi, ami nem is baj, mert így nem tudnak irigykedni, gyűlölni se semmi rossz emberi tulajdonságot. Szeretni azt nagyon tudnak. Érdekes már volt egy csomó kutyám meg macskám de még egyiken sem láttam hogy sértődött lenne vagy bosszút állat volna valamin. Csak az látja így aki így akarja látni illetve nem világos neki hogy milyenek az állatok. Rosszul állapítod meg egyes állatok cselekedetének okát.
2010. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A macsek nem tudja,hogy ez ivartalanítás ő csak azt tudja,hogy másnap egy picit kellemetlenebb a járás,de 1-2 napon belül el is felejti.5 perc,amíg az orvos átnézi és beadja az altatót,a teljes ébredés már otthon lesz,megszokott környezetben,és kába lesz,mintha álmos lenne,ez nem fogja nagyon megviselni és nem fog rád haragudni.Ha tudod időzítsd péntekre a műtétet,így hétvégén otthon tudsz lenni vele.Az enyémek 6 hónaposan lettek ivartalanítva és másnap ugyanúgy jöttek bujcizni és szopizni,mint előtte.Ha nem idősebb a cicád,akkor ajánlott minél korábban megtenni(6 hónaposan).

Jó cicázást!

2010. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

"tegnap 23:05"


azért mert te ezt nem vetted észre, még nem jelenti, hogy nem létező dolog.

2010. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7 macskám közül egyik sem haragudott ivartalanítás után...
2010. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

A macskám ivartalanítás előtt is egy elkényeztetett, piperkőc, önző kis jószág volt, és ugyanaz maradt kigolyózás után is. Ahova vécézett, ugyanoda teszi most is a jelét, most is éppolyan finnyás kaják tekintetében, és most is minden lelkiismeretfurdalás nélkül letúr a saját párnámról éjszaka.

Az egyetlen különbség, hogy most már nem a t*kével, karmaival, és a fogaival terrorizálja a labimat, hanem csak a karmaival meg a fogával. Ja, és nem pipil büdöset.

Eddig sem komálta az embereket, most sem bírja.

Nem változott semmi.

2010. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!