Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy ment nálatok a nőstény...

Hogy ment nálatok a nőstény cicátok ivartalanítás utáni felépülése?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt, amikor ivartalaníttattátok?

2017. júl. 18. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Délelőtt 10 órakor ivartalanították, délben már itthon volt, a dobozában aludt. Ahogy múlt el az altató hatása, ki akart jönni, így felügyelettel mászkálhatott, de sokszor megpihent. Délután 5 óra felé már ugrándozott, persze óvatosan, kanapén eljátszadozott, később evett egy keveset. Estére bent kellett volna maradnia, de álatalában kint alszik, és addig ordított az ajtónál, amíg ki nem mehetett, és elszaladt. Másnak reggel teljesen rendben volt. A hasa le volt ragasztva, ami pár nap elteltével kezdett lejönni, meg ő is szedegedte, végül 3 napba tellett, mire teljesen le bírtuk szedni, nagyon lógott már róla, ki kellett vágnom a szőréből. Az ivartalanítást követő 15. napon miközben aludt, kiszedtem a varratot, majd idővel szépen visszanőtt a szőr is.
2017. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és kb 8 hónapos volt.
2017. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Több is volt már, de egy példa..fél éves volt. Este vittem, virrasztottam vele mert aggodtam, egy nagy ketrecben volt, reggelre kiment a bodito belölle akkor ki engedtem este már szépen evett ivott. Második nap már játszott jol volt szóval már ki is mehetett a kertbe. Tíz nap elteltével le vágtam a varratot. A többinél is kb így történt, de akit hideg időben vittem őt nem engedtem ki tíz napig.
2017. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

6 hónaposan vittem, eléggé megviselte. Nagyon rosszul volt az altatás után, dölöngélt és rettegett, nem tudta mi történt. Két napig az ölemben aludt gyakorlatilag folyamatosan, és be kellett burkolni egy pokrócba, mert kihűlt. Harmadik napon viszont már jobban volt, evett ivott újra rendesen és feküdt az ablakban, nézte a világot.


Negyedik nap meg már úgy kellett vigyáznom, hogy ne rohangáljon, mint egy hülye, mert felszakad a sebe. :D

2017. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!