Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Royal Canin vagy a Hill's...

A Royal Canin vagy a Hill's száraz macskatápok jobbak az alapok közül?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó tápok. Én pont Royalt és a Hill s t váltogatom
2017. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkét táp kb.azonos minőségű. Sokan nem szeretik őket mert ár/érték arányban nem tartják(és a gabonatartalom miatt) jó tápnak. A mi cicánknál a royal vált be(próbáltunk gabonamentes tápokat is)teljesen meg vagyunk vele elégedve, szép izmos,fényes bundájú,energikus cicánk van. Én úgy gondolom,hogy a macskák sem egyformák,ami az egyiknél beválik az a másiknál nem. A cicánk teljesen jól emészti a royalt,-napi egy végtermék van- a gabonamentes acanánál volt napi 2-3 és csak fogyott az amúgy se kövér cicánk. Barátoknál viszont nagyon bevált az acana. Összességében szerintem az adott egyedet kell nézni,de mi a royalra szavazunk.😊
2017. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ez a két táp amit kap a cicám! Mivel nem tudtam eldönteni melyiket kapja, ezért aztán ráhagyom a döntést, külön tálkában mindegyikből van előtte, szereti hol egyiket hol a másikat eszegetni 😊 Gyönyörű a bundája, energikus es a kaki is teljesen ok. Szerintem mindkettő nagyon jo kis táp!
2017. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!