Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az baj, ha a macskáimnak nem...

Az baj, ha a macskáimnak nem adok a száraz kaja mellett semmit?

Figyelt kérdés

Sem konzervet, sem alutasakosat, semmilyen nedves tápot.


Brit Care lakásban élő macskáknak való kaját kapnak és csapvizet...



2017. júl. 19. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Lehetne változatosabb is.
2017. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És ez alatt mit értessz?

A macskáknak, de még a kutyáknak is monoton étrend kell. Tehát, ha arra gondolsz hogy más fajta száraz tápot is adjak, az hülyeség.

Engem az aggaszt, hogy nedves tápot nem adok és ettől esetleg vese betegek lehetnek. De az "olcsótól" (az sem az) fosnak, a drágat meg nem tudom megvenni. A kicsit jobbak 6 ezer Ft / kg.

De azoknak a 70% is víz.

2017. júl. 19. 22:37
 3/17 Blondie.W ***** válasza:
51%
Sorry de te se értesz az állatokhoz. 15 éves a macskám, változatos étrend mellett. Értsd, száraz, nedves táp, husi, stb. Sose volt beteg és olyan, mint egy 5-6 éves cica.
2017. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

No és mivel eteted?

Egyébként úgy látom nem nagyon tudod értelmezni amit írtam, szerintem elég világossá tettem, hogy azt tartom hülyeségnek ha valaki a tápok márkáját, ízét váltogatja.

Az, hogy adjak e neki nedvestápot pedig a dilámmám. Mivel a jóra nincs pénzem (ahogy a legtöbbeknek), a rossznál mint pl. Whiskas lehet hogy jobb ha nem kap semmit. De amúgy a Whiskas is drága annak elenére hogy szar.

Az pedig, hogy a macskák a monoton étrendet "szeretik" (a szervezetük) az teljesen alap. Aki vette a fáradságot, hogy állat tartás előtt pár percet utána olvasson a dolognak az tudja.

2017. júl. 19. 22:51
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó ahogy eteted, kérdés az, hogy nem unja e meg.
2017. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

Macskák szeretik a változatos étrendet. Még a vadon élő macskák sem monoton ételeket esznek.

Nagyon nem jó, hogy csak száraz kaját kapnak. Hiszen abban nem sok tápanyag van. Nem árt néha csirkét, halat, és egyéb dolgokat enni. Alul tasakok kaják közül is vannak jók, és tápanyagban gazdag..

2017. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a folyadékpótlás miatt aggódsz,vegyél nekik húst. Én is táppal etetek,mellette veszek 1kiló csirkemellet felkockázom kis adagokban lefagyasztom. Ha kell előveszem a fagyóból leforrázom kb. 2 perc alatt ehető. Ezer forintból megvan havonta,és húst eszik. Olcsóbb mint az alutasakos,folyadékpótlás megvan,a tápban meg úgyis benne van az összes vitamin.
2017. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Gondolj bele, hogy kapsz tésztát, de nem tesznek rá mákot. Ugye, hogy úgy nem is annyira jó?
2017. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Fogj nekik egeret! :D
2017. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Blondie.W ***** válasza:
41%

Változatos ízek és márkák. :) Nem, nem értettem félre, amit írtál, csak hülyeségnek tartom. A cicám egyenesen hisztizik, ha egy hétig ugyanazt kapja. Amúgy a szárazat csak ritkán eszi, nem annyira szereti.

Amúgy meg úgy eteted a macskádat, ahogy akarod, csak kérdéses, hogy meddig húzza.

2017. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!