Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ehet a macska kutyakaját?

Ehet a macska kutyakaját?

Figyelt kérdés

Egyszeri alkalom lenne, mert elfogyott a macskakaja és nem tudok mit adni szegénynek. Ma már kaptak vacsit, de a cica még kérne. A macskakajának és a kutyakajának is ugyanaz a gyártója, szinte minden öszetevő megegyezik benne, annyi a különbség, hogy a kutyakajában van 1,4 mg réz.


Kaphat belőle egy kicsit?



2017. júl. 20. 21:27
 1/10 Platypus ***** válasza:
79%
Baja nem lenne tőle egyszeri alkalommal, de nem fogja megenni. A kutyakaják fehérjetartalma kisebb, rosszabb az ízük illetve nincs bennük extra taurin, ami vitamin a macskáknak. De nem lesz semmi baja, ha egy estére kicsit éhes marad.
2017. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%
Igen egyszer télleg ehet de ha meg is eszi akkor se azon éljen mert mint az előző válaszoló irta nincsenek benne azok(vagy legalább is kis mennyiségben)amire a cicának szügsége lenne.
2017. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha kér belőle akkor ma este nyugodtan ehet.

Mint ahogy már előttem is írták, állandó macskakosztnak a kutyatáp nem jó.

2017. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ezen él, szokott lenni macskáknak való konzerv, de nem vettem észre hogy az utolsót bontottam fel reggel. Végül nem kapott, de akkor nem esek nagyon pánikba, ha megint így járok.
2017. júl. 20. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Házikosztot is ehet ha sima házimacska, és nem egy elkényeztetett fajtiszta valami.A mi macskáink a kutyakaját jobban szeretik mint a macskatápot.
2017. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem fajtiszta, utcáról hoztam haza.

Házi kosztot ritkán kap, ha van egy kis főtt krumpli, azt nagyon szereti. :)

2017. júl. 20. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha megeszi ehet ilyen esetben. Nem lessz baja tőle, csak ha rendszeresen ezen él.
2017. júl. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egyszer nem lesz baja tőle. Én egyszer nem vettem észre, hogy elfogyott a macska kaja itthon, és májkrémes kenyeret adtam neki sonkával. XD Az se valami extra... De nincs az égvilágon semmi baja. Másnap vettem cicakaját. Nyilván ne ez legyen a fő tápláléka, de azért nem hal bele.
2017. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Az enyémek is macska kaját kapnak mégis rendeszeren lopják a kutya kajáját és semmi bajuk.
2017. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne semmi, ami árt, viszont hiányzik belőle sok, a macska számára létfontosságú anyag. Egyszeri esetektől nem lesz baj, de ha egy cica nem kap elegendő húst (vagy magas hústartalmú száraztápot) akkor előbb-utóbb megbetegszik. Nem attól, ami a kutyakajában/krumpliban/maradékban van, hanem attól, ami nincs meg ezekben.
2017. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!