Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért félnek a cicák a zöld...

Miért félnek a cicák a zöld tökféléktől? :-D

Figyelt kérdés
Egyszer olvastam, hogy a macskák félnek az uborkától, hát beigazolódott: Én tegnap pár kisebb cukkinit hagytam a konyhakövön. A macskám meglátta, és akkorát ugrott szegény... :-D És kerülte mint a tüzet. Már levittem a pincébe, mert nem mert bejönni enni. :-D
2017. júl. 21. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Kígyónak látják hirtelen, de épp ezért általában csak az olyan helyeken élő cicák szoktak megijedni, ahol kígyók is élnek.
2017. júl. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor nálunk biztos láthatott már siklót.
2017. júl. 21. 07:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Állítólag a banánhéjtól is félnek.
2017. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem ijednél meg, ha valami a hátad mögé kerülne, amíg nem figyelsz, megfordulsz és ott van valami majdnem a pofádban?
2017. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hirtelen került a háta mögé, már ott voltak a tökök mikor bement, és ahogy ment el mellette, nézte gyanúsan, majd utána ugrott egy nagyot. Aztán evett, és utána a másik bejáraton kéredzkedett ki, hogy ne kelljen újra elmenni mellette.
2017. júl. 21. 08:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettöl fél, hanem mert valami váratlan, oda nem illö dolog kerül az utjába.

Ha egy hatalmas müpokot teszel le, pl. az láttán is ugrik.

2017. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam az uborkás dolgot, de az enyém csak megfordult, megszagolta az uborkát és elment... Elvileg max akkor ijednek meg, ha kígyónak látják, ő pedig nem találkozhatott kígyóval, így nem nagyon ijed meg ilyesmitől.
2017. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem vagyok ebben biztos, mert én arra a helyre mindig leteszek valamit. Hol szatyrot, hol fazekat (hűlni) stb. Mindig van valami változás, amiket meg is bámul, de ennyire még nem parázott be eddig. Direkt figyeltem.
2017. júl. 21. 17:05
 9/10 Metionin ***** válasza:
100%
Ezt én is kipróbáltam de csak megszagolta a cuccot és arrébb ment. Tettem le uborkát, cukkinit, úgy is hogy látta, úgy is hogy már ott volt amikor bejött. Viszont a másik netes hülyeség, amikor csinálsz neki egy négyzetet és a macsek kényszert érez hogy beleüljön, na az bejött nála is :D
2017. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden szokatlan, oda nem illő dologtól megijednek, ha gyanútlanul sétálnak és felbukkan valami egy olyan helyen, ahol szerintük nincs helye.
2017. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!