Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 éves macskám miért akar még...

1 éves macskám miért akar még mindig szopizni?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éves a macskám és most másik két cicámnak lettek kölykei. Arra lettem figyelmes hogy mikor valamelyik anyuka pihen ő odamegy és szopizik. Mind a kettő anyuka hagyja (bár az egyik eleinte ellenkezett). Ez mégis mitől lehet?Elég ételt kap szóval tényleg nem tudom.

Válaszaitokat előre is köszönöm :)



2017. júl. 22. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos korán lett leválasztva az anyjától. De amúgy a legtöbb csinálja.
2017. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még mindig az anyukájával él. Az egyik macska akinek kicsinyei lettek az ő anyukája. Meg alapból már kisebbként is szopizott a másik macskától is mert ő akkor elvetélt.Egyébként lehetséges hogy mindkét macskát anyjának tekinti? Vagy macskák így felnőttként bárkitől szopiznak? :D nekem ez nagyon furcsa
2017. júl. 22. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az együtt élő macskáknál gyakori, hogy az anyacicák közösen nevelik a kölyköket és szoptatják egymáséit is. 1 évesen már nem nagyon kellene szopnia a cicádnak, és félő, hogy elszívja a tejet a kiscicák elől. De ha van tej bőven, akkor végül is nagy gond nem lehet.
2017. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2017. júl. 23. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!