Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSÉG! Ma kaptam meg a 4...

SEGÍTSÉG! Ma kaptam meg a 4 hetes macskám milyen időközönként kakil ill. pisil? 10kor hozztuk el és most 14.30 van. Szerintetek még nem tud egyedül dolgot végezni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem értek a macskákhoz, de nem nagyon kicsi az még? annak még anyatej kell szerintem.
2010. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja első vagyok, de szerintem az megy magától, a kaki pisi.
2010. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Én egy kevesebb mint 3 hetes cicust mentettem meg, neki is ment magától. A fenekét langyos vízbe mártott kis vattával törölgettem és láss csodát, kiadott egy kis csomagot. :)


De ha tudod akkor vidd vissza az Anya cicusnak.

2010. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
100 km választ el ugyh nem tom..és ott csak meghalna =( harmadik vál. KÖSZÖNÖM! ki is próbálom
2010. máj. 22. 14:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Na termelt valamit a kis aranyos? :)
2010. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem =( de nem is mer enni csak ha berakjuk a kis puha takaróba és ott nyalogatta az ujjamról a tejet..sajna eddig se pisi se kaka nem volt =(
2010. máj. 22. 20:30
 7/11 A kérdező kommentje:
ja és alszik mindig.. de csak mert picike szóval semmi betegség miatt =)
2010. máj. 22. 20:31
 8/11 anonim válasza:

Az én cicám 5 hetes volt,amikor elhoztam a mamájától,1 napig böjtölt,nem evett,nem is nagyon ivott,nem is WC-zett kb. 2 napig.Aztán megszokta a dolgokat,azóta is szerencsére minden rendben van vele.Szerintem a tiéd is csak meg van még illetődve.

Tegnap óta produkált már valamit?

2010. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt tudom még javasolni hogy szerezz be egy kicsi cumit és abból adj neki macskatejet.

És a törölgetés az legyen folyamatos. Szerintem fél óránként minimum törölgesd. Ha ez sem válik be azért nézesd meg az orvossal biztonság kedvéért.


Mikor még az én cicám először volt itt nálam akkor nokedlit adtam neki és befalta teljesen és most 9 hónapos. Ezt is kipróbálhatod ha gondolod. Ha van valami írj ide, megpróbálok Neked segíteni. :)

2010. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D szerencsére (igen tnap böjtölt) de mára már elkezdett enni és már kakilt meg pisilt is :) most alszik vagy követ minket..ja és persze játszik :) köszönöm mindkettőtöknek a segítséget =)
2010. máj. 23. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!