Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam le őket erről?

Hogyan szoktassam le őket erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van 3 kinti cicám. Vettem az ajtómra egy ajtó függönyt hogy majd jól fog szellőzni az előszoba és nem jönnek be a bogarak. Viszont a cicáim rájöttek hogy hogyan működik és folyamatosan be akarnak jönni. Hogyan szoktassam le őket erről? Egy kan (6 éves herélt), egy nőstény (3-4 éves és ő is ivartalanított), és egy kiscica (8-9 hetes, de ő mentett). Egyébként sokat foglalkozom velük, igaz falun lakom ahol nem szokás állatokat állatorvoshoz vinni de minden oltás, féregtelenítés stb megvan. A válaszokat előre is köszönöm!
2017. júl. 23. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sok mindenről úgy szoktattam le a cicámat, h amikor láttam h rosszat csinál le spricceltem vízzel.. amitől félt.. 😁😁 ugyan már igazi kacsa lett, imád kis vízben (2-3cm) pancsizni, a régi rossz szokásaihoz nem tért vissza.. próbáld ki te is hátha bejön xd
2017. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem mehetnek be amúgy?

Nálam csak bentiek, de amikor a szúnyoghálón csimpaszkodtak, akkor lelocsoltam őket vízzel.

2017. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A barátommal lakok és nem nagyon szeretne bent cicákat, főleg hogy tervezzük a gyereket is.
2017. júl. 24. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor a gyereket se engedd ki mert ott a macska :D


nálam ha nem csukom be az ajtót akkor benyomják és bejönnek,nem tudom leszoktatni őket pedig hallgatnak rám amúgy...nagyjából :D

de a vizes módszer jó lehet

asszem van ilyen mozgásérzékelős sprickoló direkt ilyesmire,odarakod az ajtóhoz és ha be akar menni akkor kap egy spriccenést :D

2017. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi nektek. kanapéra meg ilyenekre nem jó ha feljönnek. barátom nagyon akart már gyereket meg én is, most nagyon figyelünk már hogy egészséges legyen és tiszta környezet stb
2017. júl. 25. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!