Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok nekem segiteni? Az...

Tudtok nekem segiteni? Az lenne hogy két nappal ezelött látunk egy kóbor cicát ami nagyon megtetszett nekünk. Kb pár hetes lehet. Éjszakánként nyávog halkan és egyre hangosabban. Nem tudok tőle aludni. Játszani akar meg futkározni

Figyelt kérdés

segitenétek ötleteket adni hogy mit csináljak hogy ne nyávogjon és én is tudjak aludni.

Hajnali négyig fent maradtam vele.


2017. júl. 24. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Este játsz vele sokat, fárasszad le, de hajnal4-5körül ujra fel fog kelni.
2017. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha kapott kaját tőletek akkor már nem kóbor az már ott marad nálatok,szokd meg a nyávogását:D
2017. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan hogy a cica éjjel akriv állat? Felfog kelteni, föleg ha rászoktatod.


Mi lefárasztjuk este, meg éjjelre kitesszük az alsokonyhába. Fütött, zárhato helyiség, van ott is egy alomja, kaparoja meg cicabutor és rohangálhat, mert nincs ott semmi, amit magára ránthat, és mi is tudunk aludni. :)

2017. júl. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!