Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskához különösen értő...

Macskához különösen értő orvos Budapesten?

Figyelt kérdés

Tudnátok macskákkal jól bánó orvosokat ajánlani? Hamarosan lesz kiscicám, most költözök Pestre, és oltásokra stb szeretnék jó orvost találni.

Illetve régebben találtam egy szimpatikusat, de most nem jut eszembe a neve. Hosszú, külföldi bonyolult vezetékneve van, azt hiszem heti 1x szoktak olyan délutánt tartani, amikor mindenki beviheti a cicáját és csoportosan beszélgetnek.


2017. júl. 25. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol van amiről beszélsz, de kispesten nagyon jó a Murmuczok állatorvosi rendelő, árban is jó, és az állatokért dolgoznak első sorban, nem a pénzért, alaposak, jól felszeteltek, és állatpatikájuk is van az emeleten.
2017. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dzseri ***** válasza:
Budapest elég nagy és nem buli macskával átkelni a fél városon. Melyik részre költözöl?
2017. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
7. kerület
2017. júl. 26. 08:32
 5/6 Dzseri ***** válasza:

sajnálom de ott nem ismerek állatorvost.

Ajánlhatom egy kicsit messzebb a II. kerületben a Boxi állatorvosi rendelőt, pár perc séta Mechwart liget villamosmegállótól. Az orvosnő nagyon lelkiismeretes és egyáltalán nem drága hely.


Szerintem írj egy újabb kérdést, amiben konkrétan 7. kerületi állatorvost keresel.

2017. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dzseri ***** válasza:
ez a csoportos beszélgetés mit takar egyébként? kell vinni a cicát is, az enyémek gyűlölik a hordozót. :-D
2017. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!