Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap voltam a macskámmak...

Tegnap voltam a macskámmak állatorvosnál, és csúnyán megkarmolta a dokit. Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
A fülét kezelte a doki én lefogtam a cicát aki mindig jol viselkedett nála, de most vmiért hirtelen fújt rá egyet és már kezen is karmolta, a doki kezet mosott le betadinozta magát majd folytatta, utána már tiszta erőböl fogtam a cicát, de nem mondtam semmit a dokinak:( Elnézést kellett volna kérnem? Lelkifurdalásom van. Ti mit gondoltok erről? Köszi

2017. júl. 26. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a munkajahoz tartozik,biztosan nem a te cicad volt az elso aki megkarmolta.Gondolom fajdalmat okozott a cicanak,aki erthetoen vedte magat.Errol te nem tehetsz,szerintem ilyenkor eleg egy bocsi.Vagy,ha legkozelebb mesz kerdezd meg tole,hogy hogy van a keze.
2017. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ne vedd magadra a dolgot, természetes reakció volt, még igazából a bocsánatkérés is felesleges lett volna, mert nem a te hibád (meg nem is a cicáé).
2017. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a furcsa, hogy miért neked kellett lefognod a macskádat kezelés közben?

Hol voltak az asszisztensek?

Ahova én járok, ott többen is vannak, ők fogják le a cicát, nekem semmi dolgom nincsen közben.

Őszintén szólva le sem tudnám fogni szakszerűen a macskámat, hiába az enyém, de egyrészt sajnálom, másrészt nem tanultam..Az asszisztensek igen, napi gyakorlatuk van benne.

Ha neked kellett lefogni,akkor tudjon rá az orvos.Bár egy bocsánatkérés azért belefért volna a részedről.

2017. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dzseri ***** válasza:

Annyit udvariasságból mondhattál volna, hogy "sajnálom" "jól van?".


Egyébként egy állatorvosnak tisztában kell lennie, hogy odakaphat az állat, a szakma része.

2017. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dzseri ***** válasza:

nálunk is én szoktam fogni a cicát, oltásnál, lázmérésnél, fül- szem- szájvizsgálatnál. A cicák nyugodtabbak, ha én fogom őket.


ha valami komolyabb van, akkor segít csak az asszisztens.

2017. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy Elnézést kérés mindig elegánsabb.
2017. júl. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezem hogy jok van-e, de elnézést nem kérnék, minek? Nem én bántottam, és a macs sem szándékosan tette.
2017. júl. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a másik szemszögből látom a dolgot, állatorvos gyakornok vagyok, naponta karmolnak meg macskák, ha nem kérnek érte elnézést, nem esik rosszul, mert nem a gazdi tehet róla, és nem is a cica, ahogy előttem írták. Viszont, ha valaki elnézést kér, jól esik. Ha bűntudatod van, szerintem legközelebb kérdezd meg, hogy jól van-e a keze, biztos jól fog neki esni a törődés :) De nem hinném, hogy amúgy tüske maradt volna benne ezügyben, nem hiszem, hogy egyáltalán emlékszik rá, hogy a Te cicád karmolta meg. ABból indulok ki, hogy nálunk is naponta sok-sok állatka megfordul, és, hogy épp melyik karmolást melyik okozta...hát ember legyen a talpán, aki mindet be tudja azonosítani :D
2017. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!