Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gyakori az idegen macskák...

Gyakori az idegen macskák irányából a féltékenység a házi cicák felé vagy ez szimpla "farokméregetés"?

Figyelt kérdés
Akárhányszor új macska kerül az életembe legalább egy kandúr kiszemeli azt és zaklatja a saját területén (udvaron) belül is, a fiatalakat sem kímélik (NEM újszülött). Nagy ritkán mikor tanúja vagyok a közelben és nemcsak a hangokból jövök rá az incidensre megkergetem a parasztokat, de nem mindig lehet az ember a közelben hogy 'pátyolgassam' a pajtimat, elzárni meg nem megoldás akkor sem ha biztonságban akarom tudni. Azzal hogy beavatkozom a párbajba csak az ő gyengeségét fitogtatnám szerintem, szóval ez a macska életvitel már lassan a sírba visz.
2017. júl. 26. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
70%
Ivaros cicáknál ez így szokott menni.
2017. júl. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!