Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám kiszoktatása?

Cicám kiszoktatása?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves ivartalanitott kandur cicam. Eddig bent volt, soha nem volt kiengedve. Most költözünk egy kis faluba, kertesházba. Szeretném kiszoktatni. Szerintetek lehetséges? Úgy féltem hogy bármi baja lesz :( azt hallottam hogy az ivartalanitott cicak nem csavarognak el. Ez igaz?
2017. júl. 27. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem extra felos a cica,akkor biztos kilehet szoktatni,csak majd fokozatosan csinald.Nekem is ivartalanitott cicaim vannak.Nincsenek egesz nap a kertbe,de nagyon messze nem mennek el.
2017. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Minden macska elcsavarog. Ha boldog bent, ne szoktasd ki! Az ivartalanítástól maximum a nőstények miatt nem fog csavarogni annyira, vagy olyan hirtelen és nem kap el nemi betegségeket, kevesebbet fog harcolni. De ettől még megtámadhatják, elkaphatja a macskabetegségeket (Fiv, Felv). Az ivartalanítás sem tartja pont a kaputok között sajnos. Akkor meg ott az emberi gonoszság (autó, maga az ember, kutyák)
2017. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!