Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem marad a macskám, mit tegyek?

Nem marad a macskám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig kijárós cica volt, de lett egy balesete műteni kellett, pont ma két hete. Most már annyira menne ki, hogy alig bírjuk megtartani. De félő, még korai, hiszen hasi műtét volt, és nehogy megint történjen vele valami. Úgy akartuk, hogy most már hátha bent marad, megszokik, mert talán nem sokára emeletre megyünk, onnan pedig úgy sem tudjuk kiengedni. Foglalkozunk is vele, persze nem a nap 24 órájában. Nagyon eleven, heves mérsékletű cica, néha lenyugszik, de most már egyre inkább kívánkozik ki. Valami javaslat, mit tegyünk, tehetünk?
2017. júl. 27. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én eszt úgy orvosoltam hogy ráraktam a macdkámra egy VR Headsetet, ami miatt azt hitte egésznap, hogy valami mezőn rohangál és nyulakat kerget, közben egészvégig a lakásban volt!!
2017. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a macskám mancsa volt sérült, 2 napig kellett volna benn tartani a lakásban, az első napon aludt a gyógyszertől, amit kapott, a második nap reggelén meg már majd' letépte az ajtót, annyira ki akart menni :D Én kiengedtem, úgy voltam vele, hogy ha ennyire ki akar menni, akkor biztos nincs rosszul, és ha fájdalmai vannak, úgyis bejön vagy lefekszik pihenni. Nem tudom, hogy egy kinti-benti cica meg tudná-e szokni, hogy nem mehet ki többet.
2017. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!