Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan készítsem el a macskáim...

Hogyan készítsem el a macskáimnak a sertés combot?

Figyelt kérdés
Csontnélküli. De úgy tudom sertést nyersen nem lehet nekik adni... Süssem vagy főzzem? És ha nem fűszerezem és sózom úgy is megfogják enni?
2017. júl. 27. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Én tejszínes gombás kacsamájjal köríteném és adnék még hozzá egy kis velős palacsintát. Már ha a macskának adom. Különben csak simán megfőzöm fűszerek nélkül, a férjemnek úgy is jó...
2017. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Én bélszínt szoktam venni neki. Ledaráltatom a hentessel, aztán tojással bekeverem és kis golyókat sütök neki.
2017. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Csak szarvasgombával eszik meg, hiába minden erőfeszítés.


Komolyan: Egyébként, ja meg ne fűszerezd szegényeknek!


Nincs is annál szomorúbb látvány, amikor a szegény macska csak vágyakozva nézi a csilis hús másnapi maradékát, de hozzá nem nyúl...

2017. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most miért kell kötekedni? Nem minden nap kapnak húst, illetve van hogy csak csirkeszívet. De minőség száraztáp és néha hús elengethetetlen és nem luxus állattartásnál. Inkább az a szomorú, hogy egyesek képesek Whiskassal és Friskiesseletetni.
2017. júl. 27. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak ne nyersen a sertést. Ne fűszerezd meg, mert csak ártasz nekik.
2017. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tök mindegy, hogy sütöd vagy főzöd, lényeg, hogy azt alaposan. fűszerezni meg egyáltalán nem kell, nem is tesz jót a macskának
2017. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4.: A te macskáid boldogok és kövérek.

Egyszóval a te macskáid sonkát esznek.


Én inkább főzném nekik.

2017. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Főzzed, ne süssed, mert a sütéssel elvész belőle a nedvesség, nem fogja szeretni. Szóval főzzed. Igen, nyersen tilos. Kevés sót tegyél bele, max 1-2 csipetet. A só tönkreteszi a macskák veséjét. Nem biztos, hogy meg fogja enni fűszerezés nélkül. Merthogy a bolti macskakaják tele vannak ízfokozóval, és ízesek. Hát ez meg sótlan lesz. Ez a gond. Esetleg egy picivel több sót lehet bele tenni először ? Elvben tilos.

vannak a neten macska étel receptek házilag - angolul

[link]

[link]

[link]


Most én is pont kerestem tegnap, csak nem tudom, hogy az utolsó volt-e a kedvencem, mert szerintem nem, és nincs meg.

2017. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értem a kötekedőket, a macskák, amikor rájuk volt bízva mindig húst ettek, rágcsálókat irtottak. Kivéve az elmúlt 30-50 évet, amikor macskaeledelen élnek.

Ja, és hússal etetni valószínűleg olcsóbb is lenne, illetve nem tudom, mondjuk árában mennyire vetekszik a lidis izékkel, meg a whiskassal.

2017. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Valóban, kicsit túl van lihegve ez az etetés probléma. Gyermekkoromban volt egy macskánk, nem volt ivartalanítva, kijárt a szabadba, általában nyers csirkenyakat adtunk neki amit szívesen elrágott. Vénségére már nem ment neki annyira, ezért húsklopfolóval összetörtük a csirkenyakat és úgy tudta csak megenni. Így is majdnem megélte a 17 évet...
2017. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!