Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tennétek a helyemben? Meg...

Mit tennétek a helyemben? Meg kell válnom a 3 cicámtól sajnos.

Figyelt kérdés

Sziasztok! sajnos meg kell válnom a 3 cicámtól családi okok miatt, nem tudom, hogy most mi a fenét csináljak, mert elajándékozni nem tudom őket, a környezetemben sajnos mindenki utálja a cicákat :S felkerestem már egy csomó menhelyet, de mindenhol az volt a válasz, hogy "sajnos nincs olyan anyagi helyzetben a menhely, hogy még több macskát betudjunk fogadni, sok állat adoptálásra vár..." az utcára meg csak nem engedem el őket :( hiszen kis koruktól szobacicák.

Lenne esetleg valami ötletetek, hogy hogyan találhatnék nekik szerető gazdit?


2010. máj. 22. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg neten hirdetni őket.

Pl itt: [link]

Vagy mondjuk az expressz.hu-n. Meg ha keresgélsz van egy rakás ilyen célt szolgáló oldal.

Én pl a vaterán találtam rá az egyik cicámra. :)

2010. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet ha ide kiteszed a képüket itt is megtetszenek valakinek!
2010. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Töltsd fel a képüket némi leírással (nem, kor, stb.) és én is szívesen körbeküldöm az ismerőseink között. Hol laktok?
2010. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen a képen a fehéres cica már 4 éves, a másik 2 éves, mind ketten csajszik :) a 4 éves macsek már nagyon nyugodt természetű, imád napozni lustizni, nincs nagy mozgásigénye, ellenben a 2 évessel, ő még nagyon eleven, nagyon játékos, de teljes mértékben szobatiszták, nem karmolásszák a bútorokat, nem rágcsálnak meg semmit :) nincsenek ivartalanítva.


[link]


Itt pedig ez a cicus valamikor ősszel születhetett, nem tudom pontosan mennyi idős, mert utcáról fogadtuk be, fiú cicus :) hatalmas macska lesz belőle, már most is elég nagy :) ő is szoba tiszta, viszont mivel fiú és nincs ivartalanítva eleinte jelölgetett, de már nem csinálja, nagyon bújós fajta, mindig ott van ahol a gazdija nem szeret se egyedül lenni, se egyedül aludni, mindig velünk alszik :) gondolom azért mert utca cica volt...


Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a segítséget!!

2010. máj. 23. 10:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és Budapestiek vagyunk 13.kerület.
2010. máj. 23. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kell megválnod tőlük ha szabad kérdeznem
2010. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
15:22-es miért kérded? tudsz segíteni? csak mert már írtam, hogy családi okok miatt...
2010. máj. 23. 16:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tudnék de csak ha jó az indokod mivel azt nagyon nem szeretem ha valaki megunja és azért dobja ki az állatait.... Van egy menhely itt a közelembe akik szerintem betudnák fogadni!
2010. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ha írhatok neked privát e-mailt, akkor részletezem, mert amúgy magánügy, de ha tudnál segíteni, akkor elmondom, hogy mért kell megválnom tőlük.
2010. máj. 23. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!