Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy nőstény 4éves macskám...

Van egy nőstény 4éves macskám és egy hete elkezdett trüsszögni az állatorvos csak annyit mondott hogy nincsen semmi baja?!

Figyelt kérdés

Mielott elvittük a dokihoz utána olvastam a macskanáthának és mindenféle macska betegségnek féltem hogy nehogy macskanátha legyen viszont nem fojt az orra nem volt csipas a szeme és jó étvágya is volt és nem volt letört sem játszadozott, futkorázott. Viszont azért gondoltuk bevisszük inkább mondják azt hogy allergia vagy valami más kisebb probléma. Az állatorvos cinikusan közölte hogy felesleges volt behozni a macskát mivel semmi baja sincsen de mondtuk neki hogy azért valami immunrendszer erősítőt vehetunk e neki vagy valami vitamint, de foggalmam sem volt arrol hogy mit kéne tanácsolnia ezért adott a macskámnak egy gyulladás csökkentő inekciót és két gyulladás csökkentő szuszpenzióval elmehettunk. Beadtuk neki a szuri utáni 2napban 5órakor amikor a szurit is kapta,viszont nem javult az állapota sőt mostmár nemcsak hogy trüsszög hanem hurutosan köhög minthogyha valami slejm lenne a torkaban mert amikor köhög akkor mindig visszanyel valamit köhögés közben. viszont az orvos belenézett a szájába és aztmindta hogy nempiros a torka belenézett a szemébe és megtapogatta de aztmondta hogy semmi baja ezért lehet hogy csak valami allergia vagy asztma de aztmondta hogy annak azért durvábbak a tünetei. És mist ott tartunk hogy elvileg allergia es lehet mivel van két fűzfánk és az most virágzik és lehet hogy arra allergiás meg a környéken vannak tölgyek is meg biztosan még egy csomó virág is virágzik,de nemtudom hogy az válthat e ki nála hurutos köhögést,egyépként semmi kiütés nincsen rajta a szőre is nagyon szép.

Tudnátok nekem abban segiteni hogy mégis mi baja lehet? És ha valakinél volt ilyen akkor mi történt higyan kezelték?



2017. júl. 29. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp vidd el másik állatorvoshoz, ez a hurutos köhögés nem hangzik jól, és nem is kifejezetten allergia tünetnek tűnik. Állatorvos és állatorvos között hatalmas különbségek vannak sajnos, és az már eleve nem jó jel, ha egyszer lecseszett, amiért bevitted hozzá a macskát.
2017. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben bevisszük egy másik állatorvoshoz is,mivel most reggel is hurutosan kohogott és amikor dorombol akkor olyan minthogyha a tüdeje dobna egyet magán minthogyha nemtudna nomálisan dorombolni sem mert hogy még akkor is köhögnie kell😕😕
2017. júl. 29. 10:32
 3/4 anonim válasza:
Szia szerintem is mindenkepp vigyetek el masik alkatorvoshoz nem hiszem h komolyabb baja lehet a tunetek szerint de azert mutassatok meg a biztonsag kedveert. Puszi a cicusodnak😘
2017. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostmár nehezen vesz levegőt is és ahogy felemeljük úgy jön rá ez a köhögési roham😕 Próbáltam kamillával gőzölni viszont egyáltalán nem engedte magát. Az állatorvos ma nincsen nyitva ezért nemtudjuk higy mit tegyunk.😥
2017. júl. 29. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!