Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek altassak?

Mit tegyek altassak?

Figyelt kérdés
Sziámi macskám 10 hónapos. Tegnap bevittem az orvoshoz mert jó ideje keveset mozog alig eszik. Fevre gyanakszik az orvos de három teszt negativot mutat. A pupillája teljesen ki van tágul mája meg van nagyobbodva.Láza nincs. Az orvos továbbra is fevre gyanakszik.Azt mondja hogy nincs magánál.10 hónapos és visszamaradt a fejlődésben. 5-6hónaposra mondta az orvos.
2017. júl. 29. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Várd meg szerintem a teszt eredményét, ha más a baja s kiderül gyógyitható akkor érdemes megpróbálni. Sajnálom cicád:(
2017. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 teszt negatívat mutatott. De az orvos azt mondta nem jelent semmit. A tünetei arra utalnak.
2017. júl. 29. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Az orvosod akkor alaposabban is megvizsgalhatna a cicat:(

En elvinnem egy masik orvoshoz is, hatha tevedett ezaz orvos, es mas all a hatterben. Tudod a remeny hal meg utoljara, es hat 3 negativ teszt, az megis csak 3 negativ teszt..

Igaz nem vagyok allatorvos, de addig nem altatnek amig az orvos nem mond 100%osan biztosat.

Remelem felepul a kiscicad :((

2017. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-( Nagyon el vagyok keseredve. Nem akarom altatni. Lehet el fogom vinni máshoz. Jelenleg bentartják és inkubátorban van. Infuziót, gyulladáscsökkentőt antibiotikumot kap.
2017. júl. 29. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még,hátha jobban lesz a cicus.De tényleg megkellene kérdezni mást is.3 negatív teszt mellett az orvosnak gondolkodni kellene inkább,hogy mi jöhet még szóba,nem gyanakodni valamire amit 3teszt sem mutatott ki.Remélem minden rendben lesz és meggyógyul a cicád.
2017. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már 4-5 hónappal elmaradt a fejlődésben, akkor hogyhogy csak most került orvoshoz?

Azt írod, jó ideje alig eszik, és csak most viszed el, amikor már inkubátorba kell tenni?

Szerintem neked nem való macska.

2017. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso, hat te kesz vagy. Vannak olyan emberek akik kizarjak a macskaikat az udvarba aztan csinaljanak amit akarnak. A kerdezo nyilvan nem tudta hogy a macskaja nem fejlodik rendesen, valszeg az orvos mondta neki. Az meg hogy egy ideje nem eszik, azaz egy ideje lehet hogycsak egy hete, lehet ugy volt vele hogy var egy hetet, ha nem javul akkor elviszi, mert feleslegesen elvinni allatorvoshoz es ott hagyni vagyonokat, azert azse kellemes.
2017. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!