Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak macskanáthája...

A macskámnak macskanáthája van és az orvos ugy irta fel hogy vasárnap kapott egy antibiotikumot és a következőt meg már csak kedden kell megkapnia?!

Figyelt kérdés
Ez mégis hogy lehet hogy köhög a cicánk alig kap levegőt és csak egyszer egyszer kap? Mert én ugy tudtam hogy egy antibiotikumot kurasan kell beszedni... és nem javul az állapota azota amiota megkapta az antibiotikumot akkor most vigyük be hogy kéne kapnie eggyet mert ugy irtak fel neki hogy kb 2nap van a ket gyogyszer beszedesenek idopontja kozott? Vagy akkora adagban kapta? Inyekcioba kapta tehát nem nagyon láttam hogy mennyi volt benne...
2017. júl. 31. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hosszan tartó hatású antibigyó injekciók is.
2017. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A cicáknál így szokták, ne aggódj! Más az adagolás, mint az embernél.
2017. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké akkor megnyugodtam köszön szépen a válaszokat!🙂
2017. júl. 31. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is két injekció volt anno, és a kettő közt szerintem egy hét eltelt, már nem emlékszem pontosan, de több nap volt, az biztos. Az injekció pedig (embernél is) nagyobb hatóanyagtartalmú, hatásfokú, mintha egy sima tabletta lenne.
2017. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!